kadr z „Trombini Bombini dostał challange”

Kraków Live Festival bez headlinera. Bedoes odwołał występ


19 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Organizatorzy Kraków Live Festival poinformowali, że Bedoes jednak nie wystąpi. Sytuację skomentował także zawodnik 2115.

Bedoes nie zagra koncertu na Kraków Live Festival

Wczoraj w mediach społecznościowych Kraków Live Festivalu pojawiła się informacja o nagłej zmianie w line-upie. Impreza, która dziś się rozpoczyna, straciła headlinera. Na Main Stage’u miał dziś wystąpić Bedoes, jednak z powodu „skomplikowanej logistyki i zagranicznych wykonawców oraz zmieniających się uwarunkowań produkcyjnych” raper z Bydgoszczy nie pojawi się jednak na festiwalu. Organizatorzy do tej pory nie podali zastępstwa, więc można przypuszczać, że imprezę na głównej scenie zamknie Future.

Zobacz: Bedoes z 2115 poddymili na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, ale ognia nie było [relacja]

W związku z informacją o usunięciu autora Rewolucji Romantycznej z line-upu fani rapera nie kryli niezadowolenia. Wśród licznych komentarzy często pojawiało się pytanie, czemu organizatorzy dopiero dzień przed imprezą powiadomili uczestników. Do odwołania koncertu odniósł się także Bedoes. Raper przeprosił fanów za nieobecność i zapewnił, że jest mu przykro w związku z zaistniałą sytuacją.

Ostatnie tygodnie spędziłem na przygotowaniach do tego koncertu. Mieliśmy w planach największe show z dotychczasowych. Zagranie na jednej scenie z artystą takim, jak Future, to było spełnienie jednego z moich marzeń. Jest mi bardzo przykro. Nic więcej nie mam do dodania, przepraszam tylko was, moich fanów, ale na pewno w przyszłości sobie odbijemy

– napisał raper na Instastories.

Fani 2115 będą mieli jednak okazję usłyszeć przynajmniej część ostatnich hitów ekipy. W Krakowie, choć dzień później, wystąpi White 2115. Zawodnik SBM Label pojawi się o 00:30 na Kraków Stage. Będzie to ostatni koncert całego Kraków Live Festivalu.

2115 – Turysta

Organizatorzy Kraków Live Festival poinformowali, że Bedoes jednak nie wystąpi. Sytuację skomentował także zawodnik 2115. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Bedoes […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →