fot. Beata Macutkiewicz

Kraków Live Festival za rok przywita nas w nowej lokalizacji


23 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kraków Live Festival 2022 dobiegł końca, a wraz z nim żegnamy się również z dotychczasową lokalizacją muzycznej imprezy, która zostanie zmieniona.

Za rok zatańczymy w zupełnie innym miejscu

Tegoroczna edycja Kraków Live Festivalu wróciła z zaświatów i odczarowała wielkie muzyczne imprezy w 2022 roku. Początkowe głosy niezadowolenia fanów milkły z każdym kolejnym ogłoszeniem, by finalnie nazwać wydarzenie odbywające się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego najlepszym festiwalem tego roku.

Zobacz także: Fotorelacja z dnia pierwszego Kraków Live Festivalu

Kraków Live Festival 2022
fot. Beata Macutkiewicz

Wszystko to za sprawą genialnego line-upu, który po pandemicznej przerwie pozwolił nam się bawić z muzyką takich artystów, jak Halsey, Ava Max, Future, Taco Hemingway, Lewis Capaldi, Anne-Marie czy Mimi Webb. Po samym zakończeniu wydarzenia organizatorzy jak zawsze podziękowali licznej publiczności, ale także podzielili się kolejną, bardzo ważną informacją rzutującą na przyszłe edycje imprezy. Alter Art żegna się bowiem po wielu latach z terenem Muzeum Lotnictwa Polskiego, by za rok przywitać nas w nowej lokalizacji.

Wraz z końcem tegorocznej edycji żegnamy się z lotniskiem na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego, gdzie gościliśmy przez wiele wspaniałych lat festiwalu. Teren Muzeum się zmienia, a my będziemy wspominali mnóstwo fantastycznych koncertów, które się tutaj odbyły. Dziękujemy!

Kraków Live Festival 2023 to nowe miejsce i nowa historia, którą będziemy pisać razem z Wami. Stay tuned

– czytamy w oświadczeniu.

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy. Dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Kraków Live Festival 2022 dobiegł końca, a wraz z nim żegnamy się również z dotychczasową lokalizacją muzycznej imprezy, która zostanie zmieniona. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Za rok zatańczymy […]


ZOBACZ: Kraków Live Festival 2022 – dzień pierwszy [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →