fot. materiały prasowe

On Air zagra po raz pierwszy. Oto nowy festiwal na mapie Polski


04 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Agencja koncertowa Follow the Step pochwaliła się swoim kolejnym projektem. On Air Festival to nowa impreza muzyczna nad Wisłą.

Festiwale w Polsce to już nie tylko Alter Art

Do niedawna w kwestii festiwalowej mapy Polski prym wiodła agencja Alter Art odpowiedzialna za trzy czołowe polskie imprezy muzyczne — Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival oraz największy festiwal nad Wisłą — Open’er. Jednak od jakiegoś czasu ktoś depcze im po piętach…

W przeciągu zaledwie kilku ostatnich lat agencja koncertowa Follow the Step wyrosła na branżowego giganta, który spokojnie może się mierzyć z Alter Artem. Wszystko to głównie za sprawą śląskiego FEST Festivalu, który w ciągu zaledwie dwóch dotychczasowych edycji (wliczając w to roczną przerwę podyktowaną pandemią) urósł do miana konkurenta Open’era. Co prawda obie imprezy działają na zupełnie innych polach (headlinerom FESTa daleko do tych z Main Stage Opener’a, jednak chorzowska impreza znacznie nadrabia swoim parkowym vibem), jednak długo nie mieliśmy poza Open’erem żadnej imprezy muzycznej zakrojonej na tak dużą skalę i cieszącej się tak ogromnym zainteresowaniem.

Zobacz również: FEST Festival 2021 oczami uczestników. Wywiad jeden na jeden

FEST Festival 2021 artyści i influencerzy
fot. Katarzyna Mieszawska

On Air Festival nadchodzi! Co nas czeka?

Na fali wznoszącej sukcesu FEST Festivalu Follow the Step nie bierze jeńców i szykuje kolejny projekt. On Air zapowiadany jest jako największy festiwal organizowany w Warszawie — nie trudno doszukiwać się tu konkurencji dla popularnego miejskiego Orange Warsaw Festivalu.

Wiemy, że pierwsza edycja On Air Festival odbędzie we wrześniu tego roku i lada moment powinniśmy poznać więcej szczegółów tego wydarzenia. Stay tuned!

Agencja koncertowa Follow the Step pochwaliła się swoim kolejnym projektem. On Air Festival to nowa impreza muzyczna nad Wisłą. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Festiwale w Polsce to już nie tylko Alter Art Do niedawna w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →