fot. Facebook/Faouzia

On Air Festival 2022 odwołuje koncert Noah Cyrus


09 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

On Air Festival 2022 już za miesiąc, a w line-upie doszło do sporej roszady. Noah Cyrus odwołała swój występ na wydarzeniu.

On Air Festival – jeszcze tylko miesiąc

Już we wrześniu w Warszawie wystartuje pierwsza edycja On Air Festival, który będzie jednocześnie jednym z ostatnich eventów, finałowym podrygiem tego muzycznego, festiwalowego lata. Wydarzenie do tej pory zapowiadało się świetnie: dobry termin (raczej nic dużego się już nie nałoży), lokalizacja przystępna dla wszystkich – może z wyjątkiem Szczeciniaków – no i oczywiście line-up pełen gwiazd. Różnego formatu, reprezentujących kompletnie różne gatunki muzyczne i całkowicie odmienne od siebie nawzajem sceniczne attitude.

Mnie osobiście bardzo podoba się ten skręt w stronę nieco bardziej alternatywnych imprez. Choć oczywiście Jorję Smith trudno nazwać alternatywną, OAF nie jest raczej skierowany w stronę konsumentów mainstreamu. Jeśli już, to do takich, którzy festiwale traktują również jako okazję do poznania nowych artystów i rozszerzenia swojego katalogu Spotify.

Przeczytaj: ON AIR Festival 2022 ogłasza. To najbardziej alternatywny festiwal w Warszawie?

On Air Festival 2022 Faouzia
fot. materiały prasowe

Faouzia za Noah Cyrus, ale kto to jest?

Okej, tym, którzy liczyli na Noah, ogłoszenie zastępstwa nie mogło przypaść do gustu, ale. Fauozia wykręca milionowe liczby pod swoimi utworami i zdecydowanie nie jest no namem wrzuconym do line-upu, żeby byle jak załatać dziurę. Przyznam, że sama o niej nie słyszałam, jakim cudem, nie wiem, but that’s the fact, lecz już przesłuchanie jednego utworu przekonało mnie, że po prostu warto ją sprawdzić.

On Air Festival zareagował odpowiednio szybko, ogłaszając Fauozi. Do festiwalu został miesiąc, a uczestnicy już znają jego pełny skład. Dla ogłoszonych tam gwiazd moim zdaniem warto odwiedzić Warszawę. Zamknięcie tego lata będzie mocne.

Faouzia – RIP, Love (Official Lyric Video)

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

On Air Festival 2022 już za miesiąc, a w line-upie doszło do sporej roszady. Noah Cyrus odwołała swój występ na wydarzeniu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins On Air Festival […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →