Fot. Stian Andersen

On Air Festival 2022 zaprasza w swoje skromne progi. To wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć!


24 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

On Air Festival 2022, czyli zupełna nowość na festiwalowej mapie Polski, już niedługo podbije stolicę. Łapcie więc bilety, póki gorące!

On Air Festival 2022 – stolica na Was czeka!

Warszawski On Air Festival, za którym stoi agencja Follow The Step, będzie miał w tym roku swoją pierwszą edycję, która odbędzie się w dniach 9-10 września 2022 na terenie lotniska Bemowo. Mimo debiutu line-up naprawdę zachwyca i prezentuje się niesamowicie.

Przeczytaj także: On Air Festival 2022 odwołuje koncert Noah Cyrus

On Air Festival 2022 Faouzia
fot. materiały prasowe

OAF jak na razie zaprezentował nam naprawdę obszerne gatunkowo ogłoszenia, które sprawiają, że w Warszawie usłyszymy między innymi: Tame Impalę, Jorjrę Smith, Faouzie, Tash Sultanę, Polo & Pan, The Comet Is Coming, Jamiego xx, Celeste, Alexandrę Savior, Baascha, Kaśkę Sochacką, Otsochodzi i Ralpha Kaminskiego. Do tej grupy dołączyli również ogłoszeni ostatnio Röyksopp, The Kooks, Rubens, Tymek i Artur Rojek.

Bilety już teraz możecie złapać na stronie głównej wydarzenia. Karnet dwudniowy kosztuje obecnie 479 zł, bilety jednodniowe 289 zł, a bilety VIP można dostać od 1000 zł za dwudniowe wejście, a od 500 zł za pojedynczą wejściówkę.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

On Air Festival 2022, czyli zupełna nowość na festiwalowej mapie Polski, już niedługo podbije stolicę. Łapcie więc bilety, póki gorące! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać On Air Festival 2022 – […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →