fot. Facebook/The Kooks

ON AIR Festival 2022 ogłasza. To najbardziej alternatywny festiwal w Warszawie?


12 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

ON AIR Festival 2022 wystrzelił z trzecim ogłoszeniem. Do tej pory line-up debiutanckiej edycji warszawskiego festiwalu prezentował się godnie. Czy kolejne bookingi okażą się równie ciepło przyjęte przez fanów?

ON AIR Festival 2022: pierwsza edycja

Na początku września w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja festiwalu ON AIR Festival, który powoli będzie zamykał festiwalowy sezon. Z rzeczy największych i na skalę międzynarodową faktycznie będzie to ostatni event – dalej, na maruderów i koneserów polskiej muzyki będzie czekał jeszcze między innymi Great September.

Do tej pory OAF rzucił dwa całkiem obszerne ogłoszenia, ujawniając, że w Warszawie ugości Tame Impalę, Jorjrę Smith, Noah Cyrus, Tash Sultanę, Polo & Pan, The Comet Is Coming, Jamiego xx, Celeste, Alexandrę Savior, Baascha, Kaśkę Sochacką, Otsochodzi i Ralpha Kaminskiego. To jednak nie koniec tych dobroci, ponieważ właśnie ruszył trzeci dzień festiwalowych wieści. I zaczyna się – serio bardzo dobrze.

POLO & PAN — Ani Kuni

Röyksopp – jeszcze bardziej elektronicznie na ON AIR FESTIVAL 2022

Odpowiadając na pytanie z tytułu: wygląda na to, że tak. ON AIR Festival nie idzie w mainstream, choć jednocześnie zaprasza na swoje wydarzenie niepodważalne gwiazdy. Ci artyści to alternatywna, niezmiennie wysoka półka z dodatkowym, elektronicznym wypełnieniem. Jedną z ostatnio ogłoszonych gwiazd warszawskiego eventu będzie między innymi norweski duet Röyksopp, który zaserwuje festiwalowiczom swój najnowszy materiał Profound Mysteries (i nie tylko) podczas swego unikatowego DJ setu.

on air line-up
fot. materiały prasowe

The Kooks – fani ich przewidzieli

Są i oni – The Kooks oficjalnie zostali headlinerem drugiego dnia festiwalu. Na ich koncercie na bank wybrzmią starocie, ale i nowości – czyli przekrój klasyki gatunku od indie rockowego zespołu wraz z wkładką z ich najnowszej płyty, która ukaże się pod koniec lipca. Czekacie? Bo to się właśnie nazywa elektryzujący news! Oby więcej takich ogłoszeń!

on air line-up
fot. materiały prasowe

Rubens, Tymek i Artur Rojek na ON AIR Festival 2022

Bez obaw, jeśli chodzi o polską reprezentację podczas ON AIR Festival 2022. Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączyli kolejni – Rubens, który nie tak dawno zagrał przed olbrzymią publicznością na Stadionie Śląskim w Chorzowie w roli supportu Dawida Podsiadło oraz Tymek, coraz bardziej oddalający się od trapowego brzmienia na rzecz soczystej alternatywy. Na deser zaś – w Warszawie zagra także Artur Rojek! Dla niego chyba tylko duża scena, co?

Tymek – Zadzwonię do Ciebie

ON AIR Festival 2022 wystrzelił z trzecim ogłoszeniem. Do tej pory line-up debiutanckiej edycji warszawskiego festiwalu prezentował się godnie. Czy kolejne bookingi okażą się równie ciepło przyjęte przez fanów? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →