fot. Karol Małecki

Rubens w lovesongu „Wystrzeliłem Tobą się”. Premiera „Piosenek, których nikt nie chciał” już za rogiem


05 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Rubens zaprezentował kolejny utwór ze swojego nadchodzącego debiutanckiego krążka Piosenki, których nikt nie chciał. Kawałek nosi tytuł Wystrzeliłem Tobą się.

Odwrotność kariery

Solowa kariera Rubensa to w pewnym sensie odwrotność tego, co doskonale znamy. Artysta nie wydał jeszcze pierwszej płyty, a są już za nim występy na Męskim Graniu czy On Air Festival, radiowe hity, które śpiewa cała Polska czy support Dawida Podsiadło przed sześćdziesięciotysięczną widownią na chorzowskim Stadionie Śląskim. Chociaż Rubens wydał już debiutancką EP-kę Wynoszę się, to prawdziwa burza dopiero nadejdzie wraz z jego pierwszą długogrającą płytą. Kolejną muzyczną zapowiedzią krążka jest jego nowy singiel Wystrzeliłem Tobą się.

Rubens – Wystrzeliłem Tobą się – posłuchaj utworu

Rubens debiutuje

Debiutancka płyta Rubensa zapowiadana jest jako niebanalne, alternatywne granie oraz zapis męskich przeżyć, brzmieniowo inspirowanych takimi artystami i zespołami, jak Radiohead, Arctic Monkeys czy Tame Impala. Piotrek sam skomponował i wyprodukował każdy utwór, nagrywając dodatkowo wszystkie instrumenty za wyjątkiem bębnów. Trzeba przyznać, że nie ma zadania, którego się nie podejmie. Tracklista płyty Piosenki, których nikt nie chciał wygląda następująco:

01. 7 grudnia 2020
02. Wszystko OK?
03. Piękna katastrofa
04. Plaster
05. Najpóźniej dziś
06. To już ostatni raz
07. Twoje urodziny
08. Wystrzeliłem Tobą się
09. Oczy zajdą mgłą
10. A gdyby tak
11. Jakoś trzymam się
12. Zostać na zawsze

Ta płyta to na maxa intymna opowieść hiperwrażliwego kolesia o drodze przez totalny mrok i chaos. I doskonale zdaję sobie sprawę, że to dosyć ryzykowna opcja tak mocno się odsłaniać… ale cóż… chrzanić to. Piosenki, których nikt nie chciał to opowieść o mnie bez grama cenzury

mówi artysta o płycie

Krążek ukaże się 4 listopada, a każdy egzemplarz zakupiony w przedsprzedaży będzie podpisany przez artystę.

rubens „Piosenki, których nikt nie chciał”
okładka płyty Piosenki, których nikt nie chciał

Rubens zaprezentował kolejny utwór ze swojego nadchodzącego debiutanckiego krążka Piosenki, których nikt nie chciał. Kawałek nosi tytuł Wystrzeliłem Tobą się. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Odwrotność […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →