fot. Facebook/Rubens

Rubens na przekór wszystkim zapowiada „Piosenki, których nikt nie chciał”


27 września 2022

Podziel się newsem:

Rubens już wkrótce zadebiutuje pełnoprawnym, długogrającym albumem. Piosenki, których nikt nie chciał wcale jednak nie są obojętne światu.

Rubens z pełnoprawnym debiutem

Była zapowiedź solowej kariery, pierwszy singiel, później EP-ka Wynoszę się. Był występ na Stadionie Śląskim w Chorzowie jako support przed Dawidem Podsiadło (przed około sześćdziesięciotysięcznym tłumem), były koncerty na Męskim Graniu i On Air Festival. Krótko mówiąc: Rubens podczas jednego wiosenno-letniego sezonu zaliczył wszystkie etapy kariery charakterystyczne dla doświadczonego, solowego artysty. Z punktów do odhaczenia muzykowi zostało jeszcze wydanie debiutanckiego longplaya, co zresztą – właśnie się dzieje.

Album zatytułowany dość przekornie: Piosenki, których nikt nie chciał, będzie liczyć dwanaście utworów, w tym dwie wydane wcześniej: Wszystko OK? i Jakoś trzymam się. Premierę płyty zapowiedziano na 4 listopada 2022 roku.

Przeczytaj: Rubens wynosi się z ułożonego świata do chaosu [wywiad]

rubens „Piosenki, których nikt nie chciał”
Piosenki, których nikt nie chciał – okładka albumu, fot. @karolgustavv

Piosenki, których nikt nie chciał znajdą swoich amatorów

Album ukaże się w listopadzie, natomiast preorder można już zamawiać na stronie nowaplyta.pl w wersji z autografem. Piosenki, których nikt nie chciał będą kwintesencją brzmienia Rubensa, znanego z poprzednich projektów. Gitary, naleciałości indie i britpopu, odrobina romantyzmu…

Rubens – Jakoś trzymam się (Official Video)

Ocenę najnowszej płycie artysty zdążyła wystawić już Daria Zawiałow. Po takiej rekomendacji należy spodziewać się czegoś naprawdę dobrego.

rubens „Piosenki, których nikt nie chciał”
screen z Instagrama

Tracklista albumu:

01. 7 grudnia 2020
02. Wszystko OK?
03. Piękna katastrofa
04. Plaster
05. Najpóźniej dziś
06. To już ostatni raz
07. Twoje urodziny
08. Wystrzeliłem Tobą się
09. Oczy zajdą mgłą
10. A gdyby tak
11. Jakoś trzymam się
12. Zostać na zawsze

Rubens już wkrótce zadebiutuje pełnoprawnym, długogrającym albumem. Piosenki, których nikt nie chciał wcale jednak nie są obojętne światu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rubens […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →