kadr z teledysku „Miasto drugich szans"

Rubens – tęskno i nostalgicznie w „Mieście drugich szans”


24 maja 2022

Podziel się newsem:

Rubens dzieli się kolejnym singlem ze swojej EP-ki Wynoszę się. Opatrzony klipem utwór Miasto drugich szans to funkowo-rockowy numer w nostalgicznej oprawie.

Rubens – powoli do celu

Debiutował z dość uprzywilejowanej pozycji gościa, który na przemyśle muzycznym zjadł zęby. Kompozytor, producent, uznany gitarzysta: jeśli nie słyszeliście, jak śpiewa, to na pewno słyszeliście, jak gra, choćby na scenie z Darią Zawiałow. Rubens jednak nie poprzestał na tej scenicznej aktywności i zwrócił się ku solowej twórczości. Na początku kwietnia artysta wydał swoją debiutancką EP-kę zatytułowaną Wynoszę się, która dla niego przewrotnie okazała się wprowadzeniem się do tego nieco innego wymiaru branży.

Po raz pierwszy w takiej roli, po raz pierwszy przed mikrofonem, Piotr Rubik zaczął z wysokiego C. Z pięcioma piosenkami na koncie został już zaproszony do udziału w showcase’owym festiwalu Great September. Gdzie zagra, kiedy jego dyskografia będzie bogatsza?

Przeczytaj: Rubens wynosi się z ułożonego świata do chaosu [wywiad]

Rubens miasto drugich szans singiel
via Facebook/Rubens

Miasto drugich szans zawsze na mapie

To znany materiał, lecz opatrzony video zyskuje jakby drugie życie. Rubens doskonale wstrzelił się klimatem, gdyż bardzo analogowy klip podbija niewiadome z piosenki. W Mieście drugich szans się tęskni, ale tęskni się też za nim i dokładnie ten vibe daje się odczuć, oglądając teledysk.

Kto jest gotowy na podróż do Miasta Drugich Szans???
Sentymentalne video z czasów nagrywania epki i przygotowań do premiery.
Nie da się ukryć ze jest tu sporo Rubensa oraz ważnych dla mnie miejsc i ludzi. Chce się tym z Wami podzielić. Lecimy !

– napisał artysta na swoich social mediach

Rubens – Miasto drugich szans (Official Video)

Rubens dzieli się kolejnym singlem ze swojej EP-ki Wynoszę się. Opatrzony klipem utwór Miasto drugich szans to funkowo-rockowy numer w nostalgicznej oprawie. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →