grafika Adam Słaboń

Tymek twierdzi, że „Zadzwoni do Ciebie”. Czy nadchodzi nowa płyta muzyka?


08 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tymek podzielił się nowym singlem Zadzwonię do Ciebie. Kilka dni temu w swoich mediach społecznościowych muzyk zapowiedział, że „coś nadchodzi”. Dostaniemy kolejną płytę od Tymka?

Tymek zapowiada kolejny krążek?

Biorąc pod uwagę częstotliwość ukazywania się nowych rzeczy od Tymka, można stwierdzić, że opolanin nie zna takiego pojęcia jak „urlop”. Tymek utrzymuje niesamowicie wysokie i zaskakujące tempo. Przypomnijmy, że w tym roku wydał już przecież krążek Odrodzenie, na który składają się trzy EP-ki: Król życia, Romantyk i Niespokojna dusza. Każde z tych krótkich wydawnictw recenzowaliśmy na naszej stronie, a nasze opinie o konkretnej EP-ce możecie przeczytać po kliknięciu w dany tytuł. Autor Języka ciała nie zamierza zwalniać i wygląda na to, że w tym roku otrzymamy jeszcze jedną płytę sygnowaną tą ksywą. Kilka dni temu na swoim Instagramie raper podzielił się zdjęciem z podpisem mówiącym o tym, że „coś nadchodzi”. Post został dodatkowo opatrzony krótkim i tajemniczym hasłem „Tymek 2022”.

Trzeba przyznać, że ostatnie ruchy artysty są nieźle przekminione. Można powiedzieć, że muzyk trochę pogrywa ze swoimi fanami. No dobrze, ale co z tym nowym singlem? Zadzwonię do Ciebie to utwór, który wyprodukowali Clearmind i Worek. Czy kawałek utrzymany w letnim klimacie zapowiada nowy krążek opolanina? Odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie poznaliśmy i prawdopodobnie jeszcze chwilę na nią zaczekamy.

Tymek – Zadzwonię do Ciebie

Seven Phoenix ciągle w grze

To jednak nadal nie wszystko. Nie zapominajmy, że Tymek prowadzi również działalność pod pseudonimem Seven Phoenix, spod którego szyldu wyszła już całkiem pokaźna liczba kawałków. Jakiś czas temu osoby, które zamówiły w preorderze Odrodzenie, otrzymały unikatowy kod do treści audiowizualnych Seven Phoenixa | Acapulco. Kod będzie można wykorzystać 20 lipca na stronie internetowej www.sevphoe.com. Da on dostęp do wspomnianych już treści 24 godziny przed ich oficjalną premierą. Jak widać, muzyk nie zamierza spoczywać na laurach.

Tymek podzielił się nowym singlem Zadzwonię do Ciebie. Kilka dni temu w swoich mediach społecznościowych muzyk zapowiedział, że „coś nadchodzi”. Dostaniemy kolejną płytę od Tymka? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →