Tymek / Facebook

Seven Phoenix zaraz tu będzie – COŚ nadchodzi!

Obserwuj nas na instagramie:

Odrodzenie Tymka dopełnia się, a zapowiedzią tego są nadchodzące nowości spod szyldu jego alter ego – Seven Phoenix. Sprawdźcie, o co chodzi!

Seven Phoenix nadchodzi. Tym razem już na dobre?

Kilka dni temu Tymek pożegnał się ze sceną podczas swojego ostatniego koncertu z trasy Odrodzenie. Nie jest jednak tak, że artysta znika już na przysłowiowy “amen”. Chyba nikt nie ma już zresztą wątpliwości co do interpretacji ostatnich ruchów Tymka. Jego muzyczne alter ego — Seven Phoenix — zalicza w ostatnim czasie coraz większą aktywność w mediach społecznościowych i — jak się okazuje — nie bez powodów!

Zobacz również: Tymek wcale nie po raz ostatni [relacja]

Posiadacze preorderowego wydania najnowszego albumu TymkaOdrodzenie, dostali wczoraj intrygującą wiadomość od wydawcy tego krążka — sklepu z muzyką, działającego pod szyldem wytwórni Kayax. Trzy EP-ki – Król Życia, Romantyk i Niespokojna Dusza, które otrzymaliśmy w ramach tego preorderu, to bowiem nie wszystko — będzie jeszcze jedna niespodzianka!

Tymek Urbanski Odrodzenie relacja z koncertu
Tymek, koncert z trasy “Odrodzenie”, fot. Adam Słaboń

Seven Phoenix zabierze nas do Acapulco? Już niedługo!

Preorderowicze Odrodzenia otrzymali właśnie unikatowy kod dostępu, który będzie można wykorzystać już 20 lipca 2022 roku, tuż po północy, przy pomocy — jak na razie pustej — strony www.sevphoe.com. Jak czytamy w treści maila:

Po zalogowaniu otrzymasz przedpremierowy dostęp do treści audiowizualnych Seven Phoenix | Acapulco na 24h przed ich oficjalną premierą.

Nie pozostaje nam zatem nic, jak uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać nadchodzących ruchów Seven Phoenixa. W ciemno czujemy, że jest na co czekać!

Zobacz również: Tymek odradza się jako Seven Phoenix? Jest nowy singiel „AEIOU”

Odrodzenie Tymka dopełnia się, a zapowiedzią tego są nadchodzące nowości spod szyldu jego alter ego – Seven Phoenix. Sprawdźcie, o co chodzi! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →