Instagram / Seven Phoenix

Tymek odradza się jako Seven Phoenix? Jest nowy singiel “AEIOU”


01 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

1 kwietnia to zdecydowanie dzień Tymka. Dziś światło dzienne ujrzała jego muzyczna trylogia Odrodzenie, a on sam rzeczywiście odradza się jako Seven Phoenix.

Tymek odradza się jak feniks z popiołów

Jakiś czas temu nasza redaktor Maja Kozłowska popełniła tekst: Tymek odrodzi się jako SevenPhoenix? „Samo się układa”, w którym, zdaje się, bardzo trafie rozszyfrowała nadchodzące kroki Tymka. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że EP-ka Król Życia to zapowiedź muzycznej trylogii, która stworzy Odrodzenie. Album ma swoją premierę właśnie dziś, a wraz z nim z nowym numerem powrócił również Seven Phoenix. Czy to właśnie zapowiadane przez Tymka odrodzenie w nowym wcieleniu?

Tymek & Urbanski – Odrodzenie, posłuchaj albumu!

Seven Phoenix powraca z kawałkiem AEIOU

Kryjąc się pod pseudonimem Seven Phoenix, Tymek wydał już parę numerów w 2021 roku. Kilka z nich przyniosło ciekawe gościnki, takie jak WSZYSTKO OK ze Szczylem, PÓŹNE POPOŁUDNIE z Vito Bambino czy BROŃ CZERWONA z Natalią Grosiak. Po kilkumiesięcznej przerwie raper powraca z klubowym kawałkiem AEIOU na bicie Phama. Posłuchajcie!

Seven Phoenix – AEIOU

Seven Phoenix, czyli co znów knuje Tymek?

Tymek skutecznie nas zwodzi, raz po raz wpuszczając w interpretacyjne maliny enigmatycznymi zajawkami nowych projektów. Czy doczekamy się więcej informacji na temat Seven Phoenixa? Czy projekt ten ostatecznie zwieńczy premera albumu? Czy działalność Seven Phoenixa faktycznie łączy się w jakiś sposób z Odrodzeniem? Powstaje coraz więcej pytań, a odpowiedzi jak na razie brak. Jedno jest pewne, warto mieć oczy i uszy otwarte na kolejne ruchy Feniksa, których ponoć ma w najbliższym czasie nie zabraknąć!

Zobacz również: Seven Phoenix – nowy zawodnik w polskiej rap grze, ale jakiś taki znajomy

Tymek Król Życia recenzja Odrodzenie
fot. Yan Wasiuchnik

1 kwietnia to zdecydowanie dzień Tymka. Dziś światło dzienne ujrzała jego muzyczna trylogia Odrodzenie, a on sam rzeczywiście odradza się jako Seven Phoenix. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →