Seven Phoenix – nowy zawodnik w polskiej rap grze, ale jakiś taki znajomy

Podziel się newsem:

Seven Phoenix to nowa postać na polskiej rap scenie, o której zaczyna się robić coraz głośniej. Czy aby jednak na pewno taka nowa…?

Seven Phoenix – tajemniczy kanał na YouTube

Kanał o nazwie Seven Phoenix na YouTubie powstał pod koniec stycznia tego roku. Do tej pory znajdowały się na nim trzy kawałki opatrzone enigmatycznymi visualami autorstwa Filipa Popika aka „rybskie” – MUUD, FOR U oraz ANAKAO. Wczoraj na kanale wylądował kolejny utwór – WSZYSTKO OK z gościnnym udziałem reprezentanta labelu SBM, Szczyla.

Seven Phoenix feat. Szczyl – WSZYSTKO OK

Seven Phoenix to nowy Tymek

Okazuje się, że za pseudonimem Seven Phoenix kryje się nie kto inny, jak sam Tymek, który dopiero co wydał singiel Polska Ballada i zapowiedział kontynuację krążka Klubowe, która ukaże się w 2022 roku.

Nowe alter ego Tymka skupia utwory będące efektami współpracy artysty z różnymi producentami, wśród których do tej pory znaleźli się Pham, 1988 znany z duetu Syny, Lucassi czy Frank Leen. W efekcie każdy z singli prezentuje zupełnie inny styl. Posłuchajcie wszystkich!

Seven Phoenix – MUUD

Seven PhoenixFOR U

Seven PhoenixANAKAO

Obserwujcie Seven Phoenix w sieci

Seven Phoenix istnieje również na Facebooku (gdzie ma dopiero zaledwie 48 obserwujących!) i w serwisach streamingowych. Miejcie oko na tego zawodnika!

Seven Phoenix to nowy Tymek. Poznajcie alter ego rapera
Seven Phoenix

Seven Phoenix to nowa postać na polskiej rap scenie, o której zaczyna się robić coraz głośniej. Czy aby jednak na pewno taka nowa…? Seven Phoenix – tajemniczy kanał na YouTube Kanał o nazwie Seven Phoenix na YouTubie powstał pod koniec stycznia tego roku. Do tej pory znajdowały się na nim trzy kawałki opatrzone enigmatycznymi visualami […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →