Seven Phoenix – nowy zawodnik w polskiej rap grze, ale jakiś taki znajomy

Podziel się newsem:

Seven Phoenix to nowa postać na polskiej rap scenie, o której zaczyna się robić coraz głośniej. Czy aby jednak na pewno taka nowa…?

Seven Phoenix – tajemniczy kanał na YouTube

Kanał o nazwie Seven Phoenix na YouTubie powstał pod koniec stycznia tego roku. Do tej pory znajdowały się na nim trzy kawałki opatrzone enigmatycznymi visualami autorstwa Filipa Popika aka „rybskie” – MUUD, FOR U oraz ANAKAO. Wczoraj na kanale wylądował kolejny utwór – WSZYSTKO OK z gościnnym udziałem reprezentanta labelu SBM, Szczyla.

Seven Phoenix feat. Szczyl – WSZYSTKO OK

Seven Phoenix to nowy Tymek

Okazuje się, że za pseudonimem Seven Phoenix kryje się nie kto inny, jak sam Tymek, który dopiero co wydał singiel Polska Ballada i zapowiedział kontynuację krążka Klubowe, która ukaże się w 2022 roku.

Nowe alter ego Tymka skupia utwory będące efektami współpracy artysty z różnymi producentami, wśród których do tej pory znaleźli się Pham, 1988 znany z duetu Syny, Lucassi czy Frank Leen. W efekcie każdy z singli prezentuje zupełnie inny styl. Posłuchajcie wszystkich!

Seven Phoenix – MUUD

Seven PhoenixFOR U

Seven PhoenixANAKAO

Obserwujcie Seven Phoenix w sieci

Seven Phoenix istnieje również na Facebooku (gdzie ma dopiero zaledwie 48 obserwujących!) i w serwisach streamingowych. Miejcie oko na tego zawodnika!

Seven Phoenix to nowy Tymek. Poznajcie alter ego rapera
Seven Phoenix

Seven Phoenix to nowa postać na polskiej rap scenie, o której zaczyna się robić coraz głośniej. Czy aby jednak na pewno taka nowa…? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →