fot. Magda Halicka

Great September ogłasza kolejnych artystów – nazwiska małe i duże


21 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Great September prezentuje: jak zorganizować ponad sto koncertów w trzy dni w jednym mieście. Można? Można, i to jeszcze jak. Festiwal właśnie ogłosił kolejnych artystów.

Great September – być na showcasie

Open’er jest super, jasne. Duże festiwale generalnie są super, ale showcase ma jednak w sobie coś takiego, że kiedy raz się na niego trafi, to zawsze się wraca. To po prostu ten typ: kiedy słuchanie muzyki zmienia się w bardzo bliskie obcowanie z nią i błądzenie, bo ma się pewność, że przez którekolwiek drzwi się nie wejdzie, nie ma opcji na zawód. Line-up wypchany po brzegi, harmonogram pękający w szwach i próba ustawienia wszystkich koncertów, jakie się chce zobaczyć w sensownym szyku.

Chociaż to dopiero pierwsza edycja Great September, nie wątpię, że festiwal będzie mieć swój wyjątkowy klimat. Występy artystów łamane na eksplorowanie miasta, może to dość ironiczne, ale – serio, wpisuje się to w ideę city break.

Do tej pory ogłoszono już pokaźną pulę artystów, a wśród nich Julię Wieniawę, Szczyla, WalusiaKraksęKryzys, zespół Kacperczyk czy Ralpha Kaminskiego. Dziś do line-upu dołączają kolejni przedstawiciele polskiej sceny muzycznej.

Przeczytaj: Great September – jeśli nie znasz, to poznasz. Nowi artyści w line-upie

Great September line-up
fot. materiały promocyjne

Kto zagra w Łodzi?

Do grona headlinerów dołączyła Daria Zawiałow, lecz oprócz niej nie zabrakło innych elektryzujących ogłoszeń. Już we wrześniu w Łodzi będzie sposobność usłyszeć na żywo również: Anię Leon, bryską, Jerzyka Krzyżyka, Asthmę, Barto Katta, Optical Sun, Anieli, Bobovskiego, Shyness!, Niemoc, Sad Smiles, Kathię, Palmy, Bartka Deryło, Syndrom Paryski, Klaudię Dalivę, Zalię, Dziwną Wiosnę, Tony’ego Yoru, Darię ze Śląska, Ril Anzy, Węże, Drewnofromlas, The Bullseyes i tę Ukrainkę.

Zalia feat. Lackluster – plany (Official Music Video)

Great September – 15-17 września – Łódź – bilety

Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 września w Łodzi. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży od 30 marca. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia.

Great September prezentuje: jak zorganizować ponad sto koncertów w trzy dni w jednym mieście. Można? Można, i to jeszcze jak. Festiwal właśnie ogłosił kolejnych artystów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →