fot. Maciej Chomik

On Air Festival z drugim ogłoszeniem. Line-up coraz bardziej zachwyca

Podziel się newsem:

On Air Festival ogłasza kolejnych artystów. Szykuje się najlepsze zwieńczenie sezonu festiwalowego nad Wisłą!

On Air wchodzi na scenę z przytupem

Zupełne novum na festiwalowej mapie Polski, czyli warszawski On Air, za którym stoi agencja Follow The Step, dopiero się rozkręca, a już coraz śmielej skrada serca polskich fanów muzyki granej na żywo. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 9-10 września 2022 na terenie lotniska Bemowo i choć to zupełny debiut tego projektu, jego line-up już teraz prezentuje się tak, że mogliby go pozazdrościć niejedni festiwalowi wyjadacze, nawet na arenie międzynarodowej.

Zobacz również: Tame Impala i Jorja Smith w Polsce! Mocne pierwsze ogłoszenie od On Air Festival

On Air Festival 2022
On Air Festival 2022

Drugie ogłoszenie od On Air Festival 2022

Kolejny artyści właśnie dołączyli do rzeczonego line-upu, a wśród nich znalazła się zarówno polska, jak i zagraniczna reprezentacja. Kolejnym headlinerem On Air Festival 2022 został współtwórca grupy The XXJamie xx ze swoim solowym projektem elektronicznym. Podczas festiwalu elektroniczne brzmienia będzie reprezentować również duet Polo & Pan, a swoje miejsce w line-upie znalazła także Noah Cyrus, która zaprezentuje na żywo materiał ze swojego nadchodzącego albumu The Hardest Part.

Jamie xx – Loud Places (ft Romy), posłuchaj!

Drugie ogłoszenie On Air Festival 2022 dopełniają dwie polskie postaci — zjawiskowa Kaśka Sochacka oraz przedstawiciel sceny hip-hopowej — Otsochodzi. To oczywiście nie wszystko, bo zgodnie z pierwszym ogłoszeniem imprezy line-up On Air Festival zasilą dodatkowo Tame Impala, Jorja Smith, Celeste, The Comet Is Coming, Tash Sultana, Alexandra Savior, Baasch oraz Ralph Kaminski.

On Air Festival 2022 Jamie xx Norah Cyrus Kaśka Sochacka
On Air Festival 2022 – line-up

Zapowiada się wyśmienita dawka alternatywno-indie-elektronicznych brzmień. Nie może Was zabraknąć na pierwszej edycji festiwalu On Air, zwłaszcza że kolejne ogłoszenia wciąż przed nami!

On Air Festival ogłasza kolejnych artystów. Szykuje się najlepsze zwieńczenie sezonu festiwalowego nad Wisłą! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex On Air wchodzi na scenę z przytupem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →