fot. iHeartRadio Music Awards

Halsey powraca z nową dawką muzyki. Zobacz zwiastun teledysku do utworu „So Good”


09 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Halsey przymierza się do wydania nowej porcji muzyki. Oto zwiastun teledysku do utworu So Good, który zapowiada nam nowe brzmienia wokalistki.

Nowa muzyka wokalistki już za rogiem

Wokalistka ujawniła, że zabiera się za pisanie nowej muzyki i zamierza nagrać „popowy album”, jako jej kolejne wydawnictwo. Informację tę Halsey podała fanom za pośrednictwem stories na swoim Instagramie, w których pisała:

Z powodów osobistych zrobię album typowo popowy. Mam niesamowitą piosenkę, którą mogłabym wydać już teraz, jako singiel w radiu, ale czuję, że to szaleństwo, bo przecież jeszcze nawet nie koncertowałam z ostatnim albumem. W sumie będąc szczerą – mam kilka takich piosenek. Nie wiem, co robić.

– komentowała wokalistka

Halsey skomentowała też bardzo wyboisty proces, jakiemu towarzyszy wydawanie nowej twórczości. Dodała również, że nie ma zamiaru zamknąć się w muzycznej stagnacji, która ją przytłacza.

Po wydaniu albumu Manic miałam garść hitów radiowych i myślę, że ludzie prawdopodobnie oczekiwaliby, że pójdę w tym kierunku i nadal będę chciała tworzyć muzykę, która jest komercyjna w dosłownie taki sam sposób. Nie patrzą jednak na to, że jeśli chcę się utrzymać i zapewnić sobie długowieczność, muszę nadal tworzyć rzeczy, które kocham i robić rzeczy, które stanowią dla mnie wyzwanie. W ten sposób powstał ten album i w ten sposób powstanie też każdy kolejny.

– dodała Halsey

Przeczytaj także: Halsey na pierwszym koncercie w Polsce, czyli Kraków Live Festival ogłasza

Kraków Live Festival 2022 Halsey
fot. NME

Halsey – So Good (Teaser Trailer), zobacz!

Droga do wydania nowego singla była pełna kontrowersji. Halsey porzuciła bowiem swoją wytwórnię, która rzekomo odmówiła jej wydania utworu pomimo tego, że był już on gotowy od dawna.

Halsey przymierza się do wydania nowej porcji muzyki. Oto zwiastun teledysku do utworu So Good, który zapowiada nam nowe brzmienia wokalistki. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Nowa muzyka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →