kadr ze zwiastuna

Buzz Astral coraz bliżej! Mamy kolejny zwiastun filmu o bohaterze z „Toy Story” [Aktualizacja]


27 października 2021

Podziel się newsem:

Zapinajcie pasy i rozsiądźcie się wygodnie w fotelach, bo Buzz Astral, jeden z głównych bohaterów Toy Story, otrzymał swój film. Jest nowy zwiastun!

Na koniec świata i jeszcze dalej!

Każdy, kto oglądał Toy Story, zapewne doskonale zna maksymę Buzza Astrala. Pomimo tego, że bohater jest zabawką, to po filmach Pixara zebrał ogromną rzeszę fanów. Doskonale pamiętamy związane z tym faktem emocje postaci, która nie do końca mogła zaakceptować to, że jest zwykłą zabawką, a nie faktycznym Kosmicznym Strażnikiem. Jako jeden z ulubieńców fanów, bohater stał się wręcz ikoną Toy Story, a co za tym idzie, jego wizerunek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, jeśli chodzi o postacie z tej marki. Nie można oczywiście zapomnieć o tym, co było skutkiem jego sukcesu – zabawka. Dzieci marzyły o figurce Kosmicznego Strażnika.

Nie od dziś wiadomo, że widz często dorasta wraz z marką, a wyjście do kina z dzieckiem ma drugie dno w postaci dawki nostalgii i powrotu do przyszłości. I nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Buzz Astral da i starszym i młodszym okazję, aby lepiej poznać słynnego astronautę.

Buzz Astral nadlatuje! Jest zwiastun filmu o bohaterze z „Toy Story”
Buzz Astral, plakat filmu

Nie ujawniono póki co fabularnych szczegółów filmu, jednak ma być on utrzymany w konwencji przygodowego science fiction. Buzz Astral ma przeżywać rozmaite przygody i odwiedzić wiele planet. Czy produkcja będzie w jakiś sposób powiązana z Toy Story, czy to po prostu wykorzystanie znanej postaci – tego jeszcze nie wiadomo. Atmosfera została podgrzana parę miesięcy temu przez pierwszy, dość enigmatyczny zwiastun, który przypominamy poniżej.

Buzz Astral – pierwszy zwiastun produkcji

Co ważniejsze dla polskich fanów, głosu Kosmicznemu Strażnikowi ponownie użyczy Łukasz Nowicki. To oczywiście w naszej wersji językowej, bo w tej angielskiej usłyszymy Chrisa Evansa. Ponadto swój wkład będą mieć również Taika Waititi, Keke Palmer, Efren Ramirez, James Brolin czy Dale Soules. Za scenariusz odpowiada Pete Docter, za reżyserię – Angus McLane. Buzz Astral wyląduje w nadwiślańskich kinach 17 czerwca 2022 roku. Tymczasem możemy już obejrzeć oficjalny, niemal dwuminutowy film promocyjny tego dzieła.

Buzz Astral – finalny zwiastun

Zapinajcie pasy i rozsiądźcie się wygodnie w fotelach, bo Buzz Astral, jeden z głównych bohaterów Toy Story, otrzymał swój film. Jest nowy zwiastun! Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →