“To nie wypanda”Pixar prezentuje zwiastun nowej animacji

Obserwuj nas na instagramie:

To nie wypanda opowie historię trzynastoletniej dziewczynie, która zamienia się w ogromną pandkę rudą za każdym razem, gdy staje się zbyt zdenerwowana lub podekscytowana. Zobaczcie zwiastun.

To nie wypanda – jest pierwszy zwiastun nowej animacji Pixara

To nie wypanda to nadchodząca amerykańska, animowana komedia o dojrzewaniu, wyprodukowana przez Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios. Jak czytamy w zapowiedzi produkcji:

W To nie wypanda Mei Lee jest pewną siebie trzynastolatką, rozdartą między pozostaniem obowiązkową córką dla matki, a chaosem dorastania. I jakby zmiany w jej zainteresowaniach, związkach i ciele nie wystarczyły, ilekroć jest zbyt podekscytowana (co dla nastolatka jest praktycznie ZAWSZE), zmienia się w gigantyczną pandkę rudą!

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiedzialna jest Domee Shi, autorka nagrodzonego Oscarem filmu krótkometrażowego Bao. To nie wypanda zadebiutuje w kinach 11 marca 2022 roku.

W pierwszym zwiastunie To nie wypanda widzimy jak Mei Lee przemienia się w ogromną pandkę rudą. Dzieje się to w momencie, gdy bohaterka czuje się zażenowania zachowaniem swojej nadopiekuńczej matki. Po metamorfozie dziewczynka ucieka ze szkoły po dachach miasta. Pod koniec widzimy sposób na uspokojenie się i powrót do ludzkiej formy. Ekscytacja udaną przemianą sprawia jednak, że Mei Lee znów przeistacza się w zwierzę, co oznacza, że jej zmiana odbywa bez względu na to, czy emocja jest negatywna, czy pozytywna.

To nie wypanda – zwiastun

Sprawdź także: Nowość od Pixara nadchodzi. „Luca”, czyli… krzyżówka „H2O” i „Call Me By Your Name”?

To nie wypanda opowie historię trzynastoletniej dziewczynie, która zamienia się w ogromną pandkę rudą za każdym razem, gdy staje się zbyt zdenerwowana lub podekscytowana. Zobaczcie zwiastun. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →