„To nie wypanda”Pixar prezentuje zwiastun nowej animacji

Podziel się newsem:

To nie wypanda opowie historię trzynastoletniej dziewczynie, która zamienia się w ogromną pandkę rudą za każdym razem, gdy staje się zbyt zdenerwowana lub podekscytowana. Zobaczcie zwiastun.

To nie wypanda – jest pierwszy zwiastun nowej animacji Pixara

To nie wypanda to nadchodząca amerykańska, animowana komedia o dojrzewaniu, wyprodukowana przez Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios. Jak czytamy w zapowiedzi produkcji:

W To nie wypanda Mei Lee jest pewną siebie trzynastolatką, rozdartą między pozostaniem obowiązkową córką dla matki, a chaosem dorastania. I jakby zmiany w jej zainteresowaniach, związkach i ciele nie wystarczyły, ilekroć jest zbyt podekscytowana (co dla nastolatka jest praktycznie ZAWSZE), zmienia się w gigantyczną pandkę rudą!

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiedzialna jest Domee Shi, autorka nagrodzonego Oscarem filmu krótkometrażowego Bao. To nie wypanda zadebiutuje w kinach 11 marca 2022 roku.

W pierwszym zwiastunie To nie wypanda widzimy jak Mei Lee przemienia się w ogromną pandkę rudą. Dzieje się to w momencie, gdy bohaterka czuje się zażenowania zachowaniem swojej nadopiekuńczej matki. Po metamorfozie dziewczynka ucieka ze szkoły po dachach miasta. Pod koniec widzimy sposób na uspokojenie się i powrót do ludzkiej formy. Ekscytacja udaną przemianą sprawia jednak, że Mei Lee znów przeistacza się w zwierzę, co oznacza, że jej zmiana odbywa bez względu na to, czy emocja jest negatywna, czy pozytywna.

To nie wypanda – zwiastun

Sprawdź także: Nowość od Pixara nadchodzi. „Luca”, czyli… krzyżówka „H2O” i „Call Me By Your Name”?

To nie wypanda opowie historię trzynastoletniej dziewczynie, która zamienia się w ogromną pandkę rudą za każdym razem, gdy staje się zbyt zdenerwowana lub podekscytowana. Zobaczcie zwiastun. To nie wypanda – jest pierwszy zwiastun nowej animacji Pixara To nie wypanda to nadchodząca amerykańska, animowana komedia o dojrzewaniu, wyprodukowana przez Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios. […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →