fot. Pixar

Jest już zwiastun „Między nami żywiołami”. Będzie kolejny hit Pixara?


17 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W Internecie pojawił się pierwszy zwiastun animowanego filmu Między nami żywiołami, który został stworzony przez studio Pixar. Będzie kolejny hit?

Przeciwieństwa się przyciągają

Film animowany Między nami żywiołami został osadzony w świecie, gdzie cztery żywioły – woda, ogień, ziemia i powietrze – są żywymi istotami. Produkcja skupia się na żywiołowej, ognistej Ember oraz żyjącym z prądem Wadzie. Pomimo swoich różnic, bohaterowie odkrywają, że w środku wcale nie są od siebie aż tak inni, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Film wyreżyserował twórca Dobrego dinozaura, Peter Sohn.

Moi rodzice wyemigrowali z Korei w latach 70. i przyjechali do Stanów. Mieli prosperujący sklep spożywczy. Nastał powrót wielu rodzin, które przyjechały do obcego kraju. Wszyscy mieliśmy swoje marzenia i nadzieje. Powstała z tego mieszanka kultur, języków i liczne, małe społeczności. Właśnie ta historia zainspirowała mnie do nakręcenia Między nami żywiołami. Fabuła skupia się na czterech żywiołach: ogniu, wodzie, ziemi i powietrzu. Niektóre z tych żywiołów mogą się łączyć, inne nie. Co by było, gdyby były one żywymi postaciami?

– powiedział reżyser przy zapowiedzi filmu kilka miesięcy temu.

Dotąd potwierdzoną obsadą są na razie Mamaoudou Athie (Wade) oraz Leah Lewis (Ember). Produkcja trafi do kin 16 czerwca 2023 roku.

Między nami żywiołami – zwiastun

Między nami żywiołami, a co potem?

Między nami żywiołami będzie już dwudziestym siódmym filmem studia Pixar od czasu jego powstania w 1986 roku. Oprócz filmu Sohna na najbliższe kilka lat zaplanowano jeszcze dwie inne produkcje. Pierwszą z nich będzie Elio – przygodowy obraz, którego główny bohater zostaje przypadkowo przetransportowany w inny zakątek galaktyki, czego skutkiem jest uznanie go przez obcą cywilizację za ziemskiego ambasadora. Elio ma ukazać się w marcu 2024 roku. Zaledwie trzy miesiące po tym filmie, do kin ma trafić W głowie się nie mieści 2, czyli kontynuacja hitowej produkcji w 2015 roku. Emocje tym razem będą musiały zadbać o nastoletnią Riley.

W Internecie pojawił się pierwszy zwiastun animowanego filmu Między nami żywiołami, który został stworzony przez studio Pixar. Będzie kolejny hit? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Przeciwieństwa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →