Pixar

Pixar zapowiada nową animację „Elemental”

Podziel się newsem:

Pixar zapowiedział nowy film animowany. Produkcja nosi tytuł Elemental, a jej bohaterami będą cztery podstawowe żywioły: ziemia, powietrze, ogień i woda.

Elemental – żywioły bohaterami nowej animacji Pixara

Film Elemental reżyseruje Peter Sohn, który odpowiada także m.in. za The Good Dinosaur z 2015 roku. Cechy ludzkie w animacji otrzymają cztery podstawowe żywioły: ziemia, powietrze, ogień i woda. Głównymi bohaterami będą natomiast dwa z nich: płomień Ember i kropla wody Wade, którzy uczyć się będą akceptować różnice i podobieństwa, jakie między nimi występują.

W mieście, w którym ogień, woda, ziemia i powietrze mieszkają razem, ognista młoda kobieta i facet z prądem odkryją coś elementarnego: ile w rzeczywistości mają ze sobą wspólnego.

– czytamy w zapowiedzi filmu
pixar nowa animacja elemental
Pixar

W oświadczeniu udostępnionym wraz z zapowiedzią filmu reżyser zdradził, że w jego stworzeniu inspirował się swoim wychowaniem jako dziecko koreańskich imigrantów w Nowym Jorku.

Moi rodzice wyemigrowali z Korei na początku lat 70. i zbudowali tętniący życiem sklep spożywczy na Bronksie. Byliśmy wśród wielu rodzin, które wyruszyły do ​​nowej krainy z nadziejami i marzeniami – tworząc jedną wielką mieszankę kultur, języków i pięknych małych dzielnic. To właśnie doprowadziło mnie do stworzenia Elemental. Nasza historia oparta jest na klasycznych żywiołach – ogniu, wodzie, ziemi i powietrzu. Niektóre mieszają się ze sobą, a inne nie. A co by było, gdyby te żywioły żyły?

– mówi Peter Sohn

Ostatni film od Pixara To nie wypanda, który miał swoją premierę w marcu tego roku, miał podobne podłoże. Reżyserka Dome Shi czerpała inspiracje ze swoich doświadczeń jako chińskiej dziewczyny wychowywanej w Toronto.

Film Elemental ma wejść do kin 16 czerwca 2023 roku. Zobaczcie zapowiadającą go grafikę.

Elemental nowy film animowany od Pixara
Pixar

Pixar zapowiedział nowy film animowany. Produkcja nosi tytuł Elemental, a jej bohaterami będą cztery podstawowe żywioły: ziemia, powietrze, ogień i woda. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →