fot. Disney

Prequel „Króla Lwa”, aktorska „Królewna Śnieżka” i inne. Disney i Pixar zapowiadają premiery podczas D23


12 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Disney i Pixar mają przed sobą naprawdę pracowity okres. Podczas D23 Expo ujawniono produkcje, które nadejdą w najbliższym czasie.

Co nowego w trawie piszczy?

D23 Expo zapewniło nam masę informacji o nadchodzących produkcjach studia Disney i Pixar. Jakie filmy i seriale będą miały premierę w najbliższej przyszłości?

Przeczytaj także: Mała Syrenka z pierwszym zwiastunem. Halle Berry reaguje na wpadkę złośliwych internautów

Disney
fot. Disney

D23 – oto lista nadchodzących produkcji:

  • Piotruś Pan i Wendy będzie kolejnym filmie live action wytwórni. Film zapowiedziano na 2023 rok.
  • Prequel Króla Lwa będzie nosił nazwę Mufasa: The Lion King. Premiera w 2024 roku w kinach.
  • Na platformę Disney+ jeszcze w tym roku trafią dwie duże produkcje. Mowa tu o filmie Hokus Pokus 2, którego premierę zapowiedziano na 30 września, a także filmie Disenchanted, będącego kontynuacją Zaczarowanej zapowiedzianym na 23 listopada.
  • Live action pierwszego filmu wytwórni z 1937 roku – Królewny Śnieżki, w którym zagrają m.in. Rachel Zegler i Gal Gadot, swoją premierę będzie miał w 2024 roku. Gadot wcieli się w filmie w ikoniczną rolę Złej Królowej.
  • Studio Pixar zaprezentowało bohaterów filmu Elemental. Kinowa premiera została zapowiedziana na 16 czerwca 2023.
  • Na wiosnę 2024 ze studia Pixar wyjdzie również film Elio opowiadający o chłopcu, który zostaje przetransportowany przez galaktykę i pomylony z międzygalaktycznym ambasadorem planety Ziemia.
  • Latem 2024 roku swoją premierę będzie miał film W głowie się nie mieści 2.
  • Zapowiedziano również produkcje Iwájú, która powstanie dzięki współpracy studiów Kugali i Pixar. Produkcja przeniesie nas do futurystycznej wersji Lagos w Nigerii. Premiera filmu będzie miała miejsce w 2023 roku.
  • Dziwny świat swoją premierę będzie miał już 23 listopada.
  • Ostatnią zapowiedzianą produkcją był film Wish, który zadebiutuje w listopadzie 2023 roku. Skupi się na genezie magicznych gwiazd spełniających marzenia, do których swoje życzenia składali bohaterowie wcześniejszych animacji wytwórni.

Disney i Pixar mają przed sobą naprawdę pracowity okres. Podczas D23 Expo ujawniono produkcje, które nadejdą w najbliższym czasie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Co nowego w trawie piszczy? […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →