fot. Disney

Prequel „Króla Lwa”, aktorska „Królewna Śnieżka” i inne. Disney i Pixar zapowiadają premiery podczas D23


12 września 2022

Podziel się newsem:

Disney i Pixar mają przed sobą naprawdę pracowity okres. Podczas D23 Expo ujawniono produkcje, które nadejdą w najbliższym czasie.

Co nowego w trawie piszczy?

D23 Expo zapewniło nam masę informacji o nadchodzących produkcjach studia Disney i Pixar. Jakie filmy i seriale będą miały premierę w najbliższej przyszłości?

Przeczytaj także: Mała Syrenka z pierwszym zwiastunem. Halle Berry reaguje na wpadkę złośliwych internautów

Disney
fot. Disney

D23 – oto lista nadchodzących produkcji:

  • Piotruś Pan i Wendy będzie kolejnym filmie live action wytwórni. Film zapowiedziano na 2023 rok.
  • Prequel Króla Lwa będzie nosił nazwę Mufasa: The Lion King. Premiera w 2024 roku w kinach.
  • Na platformę Disney+ jeszcze w tym roku trafią dwie duże produkcje. Mowa tu o filmie Hokus Pokus 2, którego premierę zapowiedziano na 30 września, a także filmie Disenchanted, będącego kontynuacją Zaczarowanej zapowiedzianym na 23 listopada.
  • Live action pierwszego filmu wytwórni z 1937 roku – Królewny Śnieżki, w którym zagrają m.in. Rachel Zegler i Gal Gadot, swoją premierę będzie miał w 2024 roku. Gadot wcieli się w filmie w ikoniczną rolę Złej Królowej.
  • Studio Pixar zaprezentowało bohaterów filmu Elemental. Kinowa premiera została zapowiedziana na 16 czerwca 2023.
  • Na wiosnę 2024 ze studia Pixar wyjdzie również film Elio opowiadający o chłopcu, który zostaje przetransportowany przez galaktykę i pomylony z międzygalaktycznym ambasadorem planety Ziemia.
  • Latem 2024 roku swoją premierę będzie miał film W głowie się nie mieści 2.
  • Zapowiedziano również produkcje Iwájú, która powstanie dzięki współpracy studiów Kugali i Pixar. Produkcja przeniesie nas do futurystycznej wersji Lagos w Nigerii. Premiera filmu będzie miała miejsce w 2023 roku.
  • Dziwny świat swoją premierę będzie miał już 23 listopada.
  • Ostatnią zapowiedzianą produkcją był film Wish, który zadebiutuje w listopadzie 2023 roku. Skupi się na genezie magicznych gwiazd spełniających marzenia, do których swoje życzenia składali bohaterowie wcześniejszych animacji wytwórni.

Disney i Pixar mają przed sobą naprawdę pracowity okres. Podczas D23 Expo ujawniono produkcje, które nadejdą w najbliższym czasie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →