fot. Pixar

Dziadzio z „Odlotu” znowu rozczula. W nowej animacji idzie na randkę


13 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kilkanaście lat temu wszyscy płakaliśmy, oglądając poruszającą animację Pixara Odlot. Czas przypomnieć sobie historię głównego bohatera Carla, tym razem w nowej dla niego sytuacji romantycznej…

Odlot poruszył tłumy

Carl wiele lat temu stracił swoją ukochaną żonę i od tej pory mieszka w ich wspólnym domu. Jego samotnię zaburzają plany dewelopera, który chce zbudować na jego działce nowe budynki. Pomimo niechęci staruszka, firmie udaje się uzyskać nakaz eksmisji. Mężczyzna buntuje się, tak czy siak, i postanawia przywiązać do swojego domu tysiące napełnionych helem balonów. Dzięki nim chce przemieścić się do Ameryki Południowej, do której zawsze chciał polecieć z żoną. Po drodze okazuje się, że nie leci sam, a podróż okazuje się zmieniającą życie przygodą.

fot. Pixar

To fabuła animacji Pixara Odlot, która 14 lat temu poruszyła widzów w różnym wieku, zapisując się w historii jako jedna z najbardziej „płaczogennych” bajek studia.

Carl’s Date – krótka animacja Pixara

Dziś możemy doczekać się kontynuacji filmu w postaci krótkiej animacji Pixara. W Carl’s Date, po odbyciu zmieniającej życie podróży bohater chce spróbować zakochać się na nowo. Wybiera się na pierwszą randkę od śmierci swojej żony. Podczas przygotowań do spotkania towarzyszy mu poczciwy pies, którego możemy zobaczyć w zwiastunie.

W filmie krótkometrażowym, który jest kontynuacją animacji Odlot, usłyszymy ponownie głos aktora stojącego za Carlem, Eda Asnera. Zmarł on niestety w 2021 roku, ale udało mu się wcześniej nagrać swoje partie. Krótki metraż będzie pokazywany przed seansami filmu Elementy, który ma premierę już 16 czerwca. W filmie pokazani zostaną bohaterowie różnych żywiołów – ognia, wody, ziemi, powietrza – który odkryją coś… elementarnego. Produkcja zapowiada się na kolejny hit studia, dla osób w każdym wieku, po takich filmach jak W głowie się nie mieści, czy Co w duszy gra.

Kilkanaście lat temu wszyscy płakaliśmy, oglądając poruszającą animację Pixara Odlot. Czas przypomnieć sobie historię głównego bohatera Carla, tym razem w nowej dla niego sytuacji romantycznej… Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →