materiały promocyjne

Różowa pantera” w nowym filmie! Eddie Murphy w głównej roli?


19 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Eddie Murphy jako inspektor Clouseau – aktor jest w trakcie rozmów dotyczących tej roli w nadchodzącym filmie Różowa Pantera.

Nowa Różowa Pantera powstaje

Czy nowa wersji filmu Różowa Pantera powtórzy sukces produkcji z poprzednich dekad? Seria komedii kryminalnych, których głównym bohaterem jest detektyw Clouseau, została zapoczątkowana w 1963 roku. Pierwszy film z Peterem Sellersem opowiada o historii cennego diamentu „Różowa Pantera”. Klejnot posiada charakterystyczną rysę, przypominającą skaczącą panterę. Niezdarny inspektor musi zmierzyć się z przeciwnikiem, który chce ukraść diament.

Peter Sellers jako inspektor Clouseau

Powstało dziewięć filmów oryginalnych z cyklu Różowa Pantera, które powstawały między 1963 a 1993 rokiem. Elementy i postacie zostały zaadaptowane do innych mediów, w tym książek, komiksów, gier wideo i seriali animowanych. W latach dwutysięcznych wytwórnia MGM wyprodukowała dwa rebooty filmowe ze Steve’em Martinem. Pierwsza część przyniosła komercyjny sukces, więc nic dziwnego, że pojawił się pomysł o wskrzeszeniu serii. Prace nad produkcją nowego filmu zostały potwierdzone.

kadr z filmu „Różowa pantera” (2006)

Eddie Murphy w głownej roli

Jeff Fowler (Sonic. Szybki jak błyskawica) wyreżyseruje nowy film na podstawie scenariusza Chrisa Bremnera (Bad Boys for Life). Jak pisze „Deadline”, w rolę inspektora Clouseau ma wcielić się słynny aktor komediowy Eddie Murphy. Źródło ze środowiska aktora określiło projekt jako „naturalne dopasowanie do aktora, który od dawna podziwia komediowe kreacje Sellersa”.

W ostatnim czasie Murphy zagrał jedną z głównych ról w komediowym filmie My i Wy z Jonah Hillem, zagrał księcia Akeema w kontynuacji Księcia w Nowym Jorku. Niedługo powróci również do swojej kultowej roli w kolejnej części z serii Gliniarz z Beverly Hills.

kadr z filmu „My i Wy”

Eddie Murphy jako inspektor Clouseau – aktor jest w trakcie rozmów dotyczących tej roli w nadchodzącym filmie Różowa Pantera. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Nowa Różowa Pantera powstaje Czy nowa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →