fot. Netflix

Pocałunek Jonah Hilla i Lauren London z filmu „My i wy” został podrobiony w CGI


08 lutego 2023

Podziel się newsem:

Drugoplanowy aktor Andrew Schulz w najnowszym wywiadzie zdradził, że pocałunek głównych bohaterów filmu Netfliksa My i wy wygenerowano dzięki technice CGI. Dlaczego Jonah Hill i Lauren London nie pocałowali się naprawdę?

Podrobiony pocałunek w filmie My i wy

Na Netfliksie od tygodnia możemy oglądać komedię romantyczną My i wy. Film opowiada o parze, która stoi przed wyzwaniem zapoznawania się ze swoimi rodzinami. Ezra (Jonah Hill) i Amira (Lauren London) pochodzą z różnych środowisk kulturowych, co tworzy niezręczne problemy w komunikacji i zacieśnianiu więzi między bohaterami filmu. W produkcji zobaczymy m.in. Eddiego Murphy’ego oraz Davida Duchovny’ego.

„My i wy”, Netflix

W jednej ze scen możemy zobaczyć pocałunek zakochanych. Okazuje się jednak, że daleki jest od rzeczywistościmiał zostać wygenerowany komputerowo. Tak twierdzi przynajmniej drugoplanowy aktor filmu, komik Andrew Schulz. Współprowadzi on podcast The Brilliant Idiots z prezenterem, znanym publicznie jako Charlamagne Tha God. W odcinku programu rozmawiali o filmie Netfliksa w reżyserii Kenyi Barris:

„Jest pewna zabawna rzecz – nawet nie wiem, czy powinienem się tym dzielić – ale w ostatniej scenie oni nie całują się naprawdę” – zdradził Schulz mając na myśli scenę ślubu. „To CGI. Przysięgam na Boga!” – dodał.

Brak chemii między bohaterami filmu

Andrew Schulz wyjaśnił:

Jestem na planie — obserwuję ślub — i widzę, jak zbliża się ten pocałunek, a ich twarze zatrzymują się daleko od siebie. Myślę sobie: »Ciekawe, jak zamierzają to ograć w filmie. Och, prawdopodobnie to wytną«. Ale w filmie można było zobaczyć, jak ich twarze zbliżają się do siebie, a potem przechodzą w fałszywy pocałunek.

Po premierze My i wy film wielokrotnie nazwano „cringową komedią”, a najmocniej krytykowano właśnie chemię między Hillem a London – a raczej jej brak. Para pokazuje na ekranie tragikomiczne sytuacje, z którymi mogą identyfikować się w życiu codziennym pary o różnym kolorze skóry. Ich relacja wydaje się jednak niewiarygodna. Zgodziła się z tym gościni podcastu, Nyla Symone, a temat pociągnął Schulz w anegdocie o pocałunku.

Ezra (Jonah Hill) i Amira (Lauren London), fot. Netflix

Podczas jednego z wywiadów dla „Harper’s Bazaar”, Lauren London, która gra w filmie Amirę, przyznała, że ​​początkowo była niechętna do zagrania tej roli, bo nie widziała autentyczności w relacji ekranowej pary. The Hollywood Reporter” poprosił Netfliksa o komentarz, jednak do tej pory nie uzyskał odpowiedzi.

Drugoplanowy aktor Andrew Schulz w najnowszym wywiadzie zdradził, że pocałunek głównych bohaterów filmu Netfliksa My i wy wygenerowano dzięki technice CGI. Dlaczego Jonah Hill i Lauren London nie pocałowali się naprawdę? Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →