kadr z filmu „TNMT: Mutant Mayhem”

„Wojownicze Żółwie Ninja” powrócą w pełnometrażowym filmie animowanym


06 marca 2023

Podziel się newsem:

Już 4 sierpnia do kin trafi nowa, animowana wersja Wojowniczych Żółwi Ninja, o podtytule Mutant Mayhem, z wyjątkową obsadą.

Nietypowa mieszanka w obsadzie nowych Wojowniczych Żółwi Ninja

Jeśli w młodości oglądaliście serial o Wojowniczych Żółwiach Ninja, to ta informacja powinna wam się spodobać. Studio Paramount Pictures zaprezentowało pierwszy trailer nowego pełnometrażowego filmu animowanego o tych komiksowych bohaterach. Film nosi tytuł Mutant Mayhem, a zaproszone do obsady dubbingowej osoby robią spore wrażenie. Oprócz aktorów, jak np. Seth Rogan czy Jackie Chan, usłyszymy w filmie między innymi wrestlera i aktora Johna Cenę, czy piosenkarza Post Malone’a. Premiera filmu w reżyserii Jeffa Rowe’a trafi do kin 4 sierpnia, a tymczasem sprawdzajcie pierwszy trailer produkcji:

Trailer nowej animacji Wojownicze Żółwie Ninja

Nienajlepsza passa serii

Wojownicze Żółwie Ninja nie mogą pochwalić się najbardziej udanymi filmowymi adaptacjami komiksów. Aktorska trylogia z lat 90. nie spotkała się z najlepszym odbiorem zarówno ze strony krytyków, jak i widzów. Niewiele lepiej poszła próba powrotu Żółwi na wielki ekran za sprawą animacji TMNT z 2007 roku. Natomiast powrót wersji aktorskiej w 2014 roku zatytułowanej po prostu Wojownicze Żółwie Ninja z Megan Fox w obsadzie, choć okazał się sukcesem finansowym (485 milionów dolarów przychodu przy budżecie 125 milionów dolarów), został zmiażdżony przez krytykę tak bardzo, że nie doczekał się kontynuacji. Być może zła passa Żółwi odwróci się za sprawą tegorocznego filmu?

Już 4 sierpnia do kin trafi nowa, animowana wersja Wojowniczych Żółwi Ninja, o podtytule Mutant Mayhem, z wyjątkową obsadą. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Nietypowa mieszanka w […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →