fot. materiały prasowe

Subservience”: Megan Fox i Michele Morrone, gwiazda 365 dni, w thrillerze sci-fi


23 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Thriller Subservience wyprodukuje Millennium Media – firma odpowiedzialna za sukcesy takich filmów, jak Świat w ogniu i Bodyguard Zawodowiec.

Zabójczy robot i ojciec rodziny

Subservience to opowieść o zmagającym się z życiem ojcu (Marrone), który kupuje humanoidalnego robota (Fox), mającego mu pomóc w codziennych obowiązkach. Pomiędzy jednak wykonywaniem codziennych obowiązków a zajmowaniem się rodziną SIM uzyskuje właśnie świadomość i zaczyna być śmiertelnie niebezpieczny. O powstawaniu filmu pierwszy doniósł „Deadline”.

Człowiek vs. maszyna

Z fabuły wynika więc, że widzów czeka ekranowa walka człowieka i maszyny. Tym bardziej widowiskowa, że w rolach głównych zobaczymy popularne gwiazdy. Jedną znaną od dawna, czyli Megan Fox, która najbardziej kojarzona jest chyba z serią Transformers i horrorem Jennifer’s Body. Druga natomiast to gwiazda relatywnie nowa, ale budzącą równie wielkie emocje – Michele Morrone. Włoch będzie miał wreszcie okazję wyjść poza swoją jedyną rozpoznawalną rolę, czyli Massimo z serii 365 dni na bazie prozy Blanki Lipińskiej i spróbować się w dużo bardziej widowiskowym kinie. Choć warto wspomnieć, że Marrone ma też na koncie udział w filmie Duetto i netfliksowym serialu The Trial.

365 dni ten dzień zwiastun netflix
fot. kadr z filmu 365 dni

Zdjęcia ruszają w Bułgarii

Reżyserem ogłoszonego właśnie filmu science-fiction jest S.K. Dale, z którym Megan Fox pracowała niedawno przy filmie Aż do śmierci. Autorem scenariusza są natomiast Will Honley i April Maguire. Zdjęcia mają ruszyć już 7 stycznia w bułgarskim studiu Nu Boyana.

Thriller Subservience wyprodukuje Millennium Media – firma odpowiedzialna za sukcesy takich filmów, jak Świat w ogniu i Bodyguard Zawodowiec. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →