kadr z filmu „365 dni: Ten dzień"

“365 dni: Ten dzień” dopiero wyszło, a Netflix planuje już kolejną część na ten rok

Obserwuj nas na instagramie:

Jeszcze w tym roku ukaże się trzecia ekranizacja serii 365 dni. Netflix poinformował, że film Kolejne 365 dni jest już gotowy.

Trylogia 365 dni zakończy się w tym roku

27 kwietnia na Netflixie zadebiutowała druga część serii 365 dni, czyli ekranizacji książek Blanki Lipińskiej. Jak informuje serwis Wirtualne Media, Netflix ma przygotowaną już ostatnią część trylogii, tj. Kolejne 365 dni. Na razie nie ujawniono obsady ani konkretnej daty premiery, ale wiadomo już, że Kolejne 365 dni zadebiutują jeszcze w tym roku. Zdjęcia do filmu powstawały jednocześnie z ujęciami do Tego dnia.

Zobacz: 365 dni: Ten dzień to wyjatkowo mierny teledysk [recenzja]

Autorami scenariusza są Mojca Tirs, Blanka Lipińska oraz Tomasz Mendes, który wraz z Barbarą Białowąs odpowiada również za reżyserię. Produkcją filmu zajmują się firmy Open Mind Production oraz Ekipa.

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu – kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko… Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychować ich syna?

– czytamy w opisie trzeciej części serii

365 dni: Ten dzień – oficjalny zwiastun

Film podbił Netflixa mimo negatywnych opinii

Dzień po premierze Ten dzień okazał się najpopularniejszym tytułem na Netflixie nie tylko w Polsce, ale również w ponad siedemdziesięciu innych krajach. To jednak nie koniec sukcesów filmu. Między 25 kwietnia a 1 maja sequel 365 dni znalazł się na szczycie globalnego zestawienia oglądalności filmów anglojęzycznych. Jednocześnie Ten dzień znalazł się w TOP 10 w aż dziewięćdziesięciu trzech krajach.

Netflix – globalne TOP 10 najpopularniejszych filmów anglojęzycznych za okres 25.04-01.05

  • Shrek – 4,5 miliona godzin
  • Sonic: szybki jak błyskawica – 4,9 miliona godzin
  • Projekt Adam – 5,6 miliona godzin
  • Między życiem a śmiercią – 6 milionów godzin
  • How It Ends – 6,64 miliona godzin
  • The Vault – 6,66 miliona godzin
  • 365 dni – 10 milionów godzin
  • Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania – 15,3 miliona godzin
  • Silverton Siege – 20,2 miliona godzin
  • 365 dni: Ten dzień – 77,9 miliona godzin

Jeszcze w tym roku ukaże się trzecia ekranizacja serii 365 dni. Netflix poinformował, że film Kolejne 365 dni jest już gotowy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Trylogia 365 dni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →