Billie Eilish powraca z zupełnie nowym utworem „my future”

Podziel się newsem:

Młoda wokalistka nie daje o sobie zapomnieć. Billie Eilish właśnie podzieliła się swoim nowym singlem – my future. Posłuchaj!

Nowy singiel od Billie Eilish

Billie Eilish ponownie zachwyca! Artystka powraca w nowym wydaniu z singlem my future. Choć Billie zasłynęła z minimalistycznych, balladowych kompozycji – tym razem jest jeszcze bardziej oszczędnie i poruszająco.

W newsletterze wysłanym do fanów, Eilish napisała, że utwór powstał tuż po wybuchu pandemii koronawirusa, kiedy to Stany Zjednoczone zostały objęte kwarantanną. Artystka dodaje:

To piosenka, która jest dla mnie naprawdę bardzo osobista i wyjątkowa. Kiedy ją pisałam, moja głowa była dokładnie taka – pełna nadziei, podekscytowania, szalonej ilości autorefleksji i samorozwoju. Ostatnio ten utwór nabrał również nowego znaczenia w kontekście tego, co dzieje się teraz na świecie. Mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie w nim swoje znaczenie.

Billie Eilish – my future, posłuchaj!

Premierze utworu towarzyszy wyjątkowy teledysk. To animacja, w której postać Billie przemierza las w deszczu. Zobaczcie!

Billie Eilish – będzie nowy album?

Artystka jak na razie nie podała żadnych informacji na temat tego, czy jej nowy singiel znajdzie się na kolejnym albumie Billie. Jednak jakiś czas temu, jej brat i producent Finneas podzielił się z mediami informacją, że rodzeństwo zaczęło już pracę nad nowym wydawnictwem. Czekamy na więcej!

Billie Eilish my future

Młoda wokalistka nie daje o sobie zapomnieć. Billie Eilish właśnie podzieliła się swoim nowym singlem – my future. Posłuchaj! Nowy singiel od Billie Eilish Billie Eilish ponownie zachwyca! Artystka powraca w nowym wydaniu z singlem my future. Choć Billie zasłynęła z minimalistycznych, balladowych kompozycji – tym razem jest jeszcze bardziej oszczędnie i poruszająco. W newsletterze […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.