Billie Eilish prezentuje klip do utworu “No Time To Die” z nowego filmu o Bondzie


01 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór do najnowszej części przygód Agenta 007 w wykonaniu Billie Eilish ukazał się na początku roku, a od dziś możemy obejrzeć również teledysk. Zobaczcie.

Billie Eilish w piosence do nowego filmu o Jamesie Bondzie

Premierom kolejnych części filmu o przygodach najpopularniejszego agenta towarzyszą także promujące je utwory. Do tej pory tego zaszczytu dostąpili tacy artyści jak chociażby Sam SmithAdele, Jack White i Alicia KeysChris CornellMadonna, Tina Turner, czy Paul McCartney.

Na początku tego roku świat obiegła informacja, że za stworzenie utworu promującego najnowszy film odpowiada Billie Eilish. 18-letnia wokalistka została tym samym najmłodszą artystką w historii, która stworzyła utwór do Jamesa Bonda.

To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku.

Billie Eilish

Piosenka No Time To Die, którą Billie stworzyła wspólnie ze swoim bratem Finneasem, ukazała się 14 lutego, a kilka dni później, artystka wykonała go na żywo podczas gali Brit Awards 2020. Na scenie towarzyszyła jej wówczas orkiestra pod batutą legendarnego kompozytora Hansa Zimmera oraz gitarzysta zespołu The Smith – Johny Marr. Zobaczcie nagranie z występu:

Billie Eilish – No Time To Die – zobaczcie teledysk do utworu

Dziś z kolei doczekaliśmy się oficjalnego klipu do utworu No Time To Die. Zobaczcie:


No Time To Die – premiera filmu 20 listopada

Pierwotnie najnowsza część filmu o Agencie 007 miała trafić na srebrne ekrany w kwietniu. Ze względu na zamknięcie kin z powodu pandemii, zdecydowano się na przełożenie premiery. Ostatecznie, światowa premiera No Time To Die zaplanowana jest na 11 listopada, natomiast w Polsce produkcja zadebiutuje w kinach 20 listopada. Będzie to ostatnia część produkcji, z Danielem Craigiem w roli głównej. Zobaczcie zwiastun:

Utwór do najnowszej części przygód Agenta 007 w wykonaniu Billie Eilish ukazał się na początku roku, a od dziś możemy obejrzeć również teledysk. Zobaczcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →