FINNEAS ze społecznym przesłaniem w nowym singlu „Can’t Wait To Be Dead”


27 października 2020

Podziel się newsem:

FINNEAS prezentuje kolejny solowy singiel. Tym razem artysta skupia się dość mocno na polityce i sytuacji społecznej, nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie. Posłuchajcie jego Can’t Wait To Be Dead!

FINNEAS z kolejną, solową odsłoną

FINNEASA już chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Zastanawiam się tylko, kiedy ten rozchwytywany producent znajduje czas i skąd czerpie inspiracje na pracę nad swoim własnym materiałem. Przecież nieustannie stoi u boku swojej siostry Billie Eilish, a w ostatnim czasie współpracował również chociażby z Justinem Bieberem przy jego nowym singlu Lonely.

Na szczęście, muzyk nie próżnuje i starcza mu jeszcze energii na karierę solową, w ramach której wydał właśnie kolejny singiel, zatytułowany Can’t Wait To Be Dead. Melancholijny nastrój, z którego słyną kompozycje wychodzące spod jego dłoni, wciąż go nie opuszcza.

FINNEAS opowiada o swojej trudnej relacji z… Internetem w nowym singlu Can’t Wait To Be Dead

Can’t Wait To Be Dead już samym tytułem zapowiada niezbyt radosny klimat. Utwór dodatkowo opowiada o relacji FINNEASA z Internetem. Choć fani artysty słyszą w niej również wiele innych, osobistych historii. Sam producent mówi o singlu:

Cieszę się, że ta piosenka ma znaczenie dla każdego, kto jej słucha, ale dla mnie jest to utwór o moim związku z Internetem. Szczególnie w roku wyborczym. Zwłaszcza podczas pandemii. Czasami Internet mnie rozśmiesza, czasami sprawia, że płacze, a czasami daje mi nadzieję. Ale często naprawdę powoduje, że chcę być martwy.

finneas

Zobacz nowy, polityczno-społeczny teledysk FINNEASA

Do singla powstał nie mniej przejmujący teledysk, za który odpowiada reżyserka współpracująca między innymi z Lady Gagą czy Laną Del ReyConstellation Jones. Widzimy w nim, jak na ekranie smartfona przewijają się różne newsy i zaangażowane społecznie treści. Jest o Black Lives Matter, LGBT+, fake newsach, kwestiach ekonomicznych, kryzysie klimatycznym, tolerancji, podziałach społecznych w Ameryce i oczywiście nie mogło zabraknąć w nim obecnego prezydenta Trumpa.

Tym samym, na kilka dni przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, FINNEAS dołącza do grona artystów, którzy przez swoją twórczość angażują się w sprawy ojczyzny i zachęcają do wzięcia udziału w głosowaniu. Zobaczcie efekty!

FINNEAS prezentuje kolejny solowy singiel. Tym razem artysta skupia się dość mocno na polityce i sytuacji społecznej, nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie. Posłuchajcie jego Can’t Wait To Be Dead! FINNEAS z kolejną, solową odsłoną FINNEASA już chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Zastanawiam się tylko, kiedy ten rozchwytywany producent znajduje czas i skąd […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.