Demi Lovato – „Commander In Chief”: mocne słowa do prezydenta Trumpa


15 października 2020

Podziel się newsem:

Demi Lovato w swoim nowym singlu Commander In Chief zwraca się w dosadnych słowach do obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa i namawia swoich fanów do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach.

Demi Lovato z kolejnym społecznie zaangażowanym utworem

Demi Lovato ponownie angażuje się społecznie. Niedawno pisaliśmy o jej nowym singlu Ok not to be OK z Marshmello, który ukazał się w Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Więcej o nim przeczytacie tutaj. Teraz Demi zachęca swoich rodaków do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich w USA.

Demi Lovato - Commander In Chief

Demi Lovato do Donalda Trumpa w nowym singlu Commander In Chief

Commander In Chief to najnowszy singiel Demi Lovato. Utwór ten jest naprawdę wyjątkowy i poruszający, opowiada bowiem o sytuacji społecznej zwykłych Amerykanów. Dodatkowo piosenkarka wyśpiewuje kilka przytyków w stronę obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, krytykując jego spojrzenie na takie kwestie jak niesprawiedliwość rasowa, czy działania związane z pandemią COVID-19.

Za przekazem idzie kolejna ważna wiadomość. Demi namawia swoich fanów, aby wzięli udział w wyborach, które odbędą się już 2 listopada. Artystka śpiewa w swoim nowym utworze:

Nie poddamy się, staniemy na naszej ziemi

Będziemy na ulicach, kiedy ty będziesz rządził.

Piosenka Commander In Chief doczekała się również nie mniej wzruszającego teledysku, w którym udział wzięli przedstawiciele różnych grup społecznych: dzieci, osoby starsze, niepełnosprawne, głuchonieme, otyłe, przedstawiciele różnych płci, ras, narodowości i orientacji seksualnych.

Demi Lovato – Commander In Chief, zobacz teledysk

Demi Lovato w swoim nowym singlu Commander In Chief zwraca się w dosadnych słowach do obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa i namawia swoich fanów do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach. Demi Lovato z kolejnym społecznie zaangażowanym utworem Demi Lovato ponownie angażuje się społecznie. Niedawno pisaliśmy o jej nowym singlu Ok not to be OK […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.