Wspólny utwór Marshmello i Demi Lovato – “OK Not To Be OK” już jest!


11 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Marshmello i Demi Lovato w jednej drużynie. Artyści nagrali wspólny singiel z ważnym przesłaniem. Posłuchajcie OK Not To Be OK!

Marshmello i Demi Lovato łączą siły we wspólnym singlu OK Not To Be OK

Na to połączenie czekało wielu fanów Marshmello i Demi Lovato. Artyści połączyli swoje siły, czego efektem jest ich nowy, wspólny singiel OK Not To Be OK. To przebojowe połączenie jednego z najpopularniejszych producentów na świecie i artystki ze zdecydowanego topu muzyki pop, jest gwarancją nie tylko prawdziwego hitu będącego pretendentem na przebój roku. OK Not To Be OK to również utwór, za którym stoi mocny przekaz dotyczący świadomości.

Marshmello, Demi Lovato, OK Not To Be OK

Marshmello i Demi Lovato o świadomości na temat zdrowia psychicznego

Kawałek OK Not To Be OK powstał we współpracy z amerykańską organizacją non-profit Hope for the Day, która podnosi świadomość oraz rozmawia na temat zapobiegania samobójstwom i edukacji w zakresie zdrowia psychicznego poprzez wykorzystanie muzyki i sztuki. Jego premiera zbiegła się w czasie ze Światowym Dniem Zapobiegania Samobójstwom, który przypada 10 września.

Demi Lovato o singlu OK Not To Be OK i własnych problemach ze zdrowiem psychicznym

Jak sugeruje sam tytuł, piosenka mówi o tym, że to w porządku czuć się źle. Demi Lovato, która otwarcie mówi o tym, że nie raz musiała zmagać się z trudnymi stanami psychicznymi w swoim życiu, napisała w dniu premiery singla na swoich profilach w social mediach taką wiadomość do swoich fanów:

Dziś Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Od małego mam do czynienia z myślami samobójczymi i depresją. Bardzo głośno podnoszę świadomość zdrowia psychicznego, ponieważ, gdy zaczynasz pracę nad sobą, można ujrzeć światło dzienne. Jestem żywym dowodem na to, że nigdy nie musisz poddawać się swoim myślom. Miałam wiele dni, w których walczyłam, ale niech ta piosenka będzie hymnem dla każdego, kto jej teraz potrzebuje. Możesz przejść przez to, przez co przechodzisz. Zawsze jestem tu dla Ciebie, nie jesteś sam i kocham Cię. Hope for the Day to niesamowita organizacja non profit, która zapewnia edukację i zasoby do poprawiania naszego zdrowia psychicznego. Marshmello i ja jesteśmy bardzo wdzięczni za ich wsparcie i zasoby. Mam nadzieję, że przeczytacie te slajdy i udostępnicie je znajomym i rodzinie. Dbajcie o siebie i słuchajcie swoich bliskich. Pamiętajcie, że to w porządku nie czuć się ok. Odwiedźcie stronę oknottobeok.com, aby pobrać i udostępnić te slajdy.

Na podanej przez Demi stronie znajdziecie nie tylko plansze dotyczące edukacji i podnoszenia świadomości w zakresie zdrowia psychicznego, ale również test na nastrój, grę w sapera, specjalną playlistę od Marshmello, filtr na Instagrama oraz wiele innych niespodzianek, w tym oczywiście odsłuch singla OK Not To Be OK. Producent dodaje na swoim profilu:

Profilaktyka samobójstwa zaczyna się od rozmowy, której nie prowadzimy z powodu piętnowania. Pierwszym krokiem do przełamania tej ciszy jest pozbawienie stygmatów strachu, osądu i wstydu z powodu naszych wewnętrznych doświadczeń. Osiągamy to, głosząc, że to #OKNotToBeOK.

Marshmello i Demi LovatoOK Not To Be OK, posłuchaj singla

Posłuchajcie tego pełnego pozytywnej energii, podnoszącego na duchu utworu, powstałego w wyniku współpracy Marshmello i Demi LovatoOK Not To Be OK. Pamiętajcie również, że w trudnych momentach zawsze możecie liczyć na ludzi wokół. Nie bójcie się rozmawiać i prosić o pomoc! Nie lekceważmy również sygnałów, jakie dostajemy od naszych znajomych i najbliższych, które mogą świadczyć o tym, że potrzebują oni pomocy. Telefon zaufania działający na terenie Polski: 800-70-22-22, lub 1161-23

Marshmello i Demi Lovato w jednej drużynie. Artyści nagrali wspólny singiel z ważnym przesłaniem. Posłuchajcie OK Not To Be OK! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Marshmello i Demi Lovato […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →