fot. Rich Fury/Getty Images/OBB Media

Demi Lovato zapowiada ósmy album studyjny „Holy Fvck”


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Demi Lovato już niedługo wyda swój ósmy album studyjny. Wydawnictwo będzie promował singiel Skin Of My Teeth, który ukaże się w piątek.

Demi Lovato i jej #8

Ósmy studyjny album wokalistki Holy Fvck został zapowiedziany wczoraj (6 czerwca). Krążek będzie kontynuacją historii ukazanej na albumie Dancing With The Devil… The Art Of Starting Over, który został wydany w 2021 roku. Premiera nowego wydawnictwa artystki została zaplanowana na 19 sierpnia nakładem wytwórni Island Records.

Demi Lovato – HOLY FVCK (Album Trailer), zobacz!

Zapowiedź albumu jest również następstwem ogłoszenia przez Lovato nadchodzącej nowej piosenki Skin Of My Teeth. Utwór będzie głównym singlem albumu i ma ukazać się w piątek (10 czerwca). Za jego produkcje odpowiada Oak Felder, który rozpoczął współpracę z Lovato przy okazji albumu Tell Me You Love Me z 2017 roku. 

Wieczorem przed oficjalną premierą wokalistka zaprezentuje Skin Of My Teeth jako gość muzyczny w programie The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona.

Przeczytaj także: Demi Lovato, narkotyki i przemoc seksualna w dokumencie „Dancing With the Devil”

Demi Lovato Dancing With The Devil już na YouTube
OBB Media

Demi Lovato dziękuje fanom za wsparcie

Wokalistka, przy okazji zapowiedzianego albumu, podziękowała również swoim fanom i współpracownikom, dzięki którym udało jej się stworzyć solidne dzieło.

Proces twórczy Holy Fvck jest najbardziej satysfakcjonującym procesem, jaki do tej pary miałam. Jestem wdzięczna moim fanom i współpracownikom za bycie ze mną w tej podróży. Nigdy nie byłam bardziej pewna siebie i swojej muzyki, a ta płyta mówi to wszystko za mnie. Z całego serca dziękuje wam za wsparcie, niezależnie od tego, czy „bujaliście się ze mną od samego początku”, czy „właśnie przychodzicie na przejażdżkę” – ta płyta jest dla was

– podsumowała Demi Lovato

Demi Lovato już niedługo wyda swój ósmy album studyjny. Wydawnictwo będzie promował singiel Skin Of My Teeth, który ukaże się w piątek. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →