fot. materiały prasowe

Demi Lovato odcina się od przeszłości. Odsłuch albumu “HOLY FVCK”


22 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Demi Lovato powróciła z muzycznych zaświatów z nowym krążkiem. HOLY FVCK jest podróżą po usłanej cierniami przeszłości wokalistki.

HOLY FVCK w końcu wybrzmiało

Światowej sławy gwiazda Demi Lovato powraca z długo wyczekiwanym albumem HOLY FVCK, który pozwala wokalistce odciąć się od ciężkiej przeszłości.

Przeczytaj także: Demi Lovato, narkotyki i przemoc seksualna w dokumencie Dancing With the Devil

Demi Lovato HOLY FVCK
fot. materiały prasowe

Na ósmy studyjny album Demi Lovato złożyło się 16 utworów. Płyta jest podróżą wokalistki po świecie rocka oraz pop-punku i ilustruje retrospektywę doświadczeń życiowych z przymrużeniem oka. Na wydawnictwie znalazły się wydane wcześniej utwory Skin Of My Teeth i Substance, a także gościnne występy Yungbluda, Royal & The Serpent i Dead Sary.

Tracklista albumu HOLY FVCK:

1. Freak (ft. Yungblud)
2. Skin of My Teeth
3. SUBSTANCE
4. Eat Me (ft. Royal & The Serpent)
5. HOLY FVCK
6. 29
7. Happy Ending
8. Heaven
9. City of Angels
10. Bones
11. Wasted
12. Come Together
13. Dead Friends
14. Help Me (ft. Dead Sara)
15. Feed
16. 4 Ever 4 Me

Demi Lovato dziękuje fanom za wsparcie

Wokalistka, przy okazji wydania nowego albumu, podziękowała również swoim fanom i współpracownikom, dzięki którym udało jej się stworzyć solidne dzieło.

Proces twórczy Holy Fvck jest najbardziej satysfakcjonującym procesem, jaki do tej pary miałam. Jestem wdzięczna moim fanom i współpracownikom za bycie ze mną w tej podróży. Nigdy nie byłam bardziej pewna siebie i swojej muzyki, a ta płyta mówi to wszystko za mnie. Z całego serca dziękuję wam za wsparcie, niezależnie od tego, czy „bujaliście się ze mną od samego początku”, czy „właśnie przychodzicie na przejażdżkę” – ta płyta jest dla was

– podsumowała Demi Lovato.

Demi Lovato – Holy Fvck – posłuchaj albumu!

Demi Lovato powróciła z muzycznych zaświatów z nowym krążkiem. HOLY FVCK jest podróżą po usłanej cierniami przeszłości wokalistki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins HOLY FVCK w końcu wybrzmiało Światowej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →