OBB Media

Demi Lovato, narkotyki i przemoc seksualna w dokumencie „Dancing With the Devil”


24 marca 2021

Podziel się newsem:

Wczoraj do sieci trafiły dwa pierwsze odcinki Dancing With the Devil. Dokument opowiada o życiu Demi Lovato, nie omijając przy tym najtrudniejszych kwestii, takich jak zaburzenia odżywiania, czy uzależnienie od narkotyków. Seria składa się z czterech odcinków, a kolejne trafią na YouTube’a już wkrótce.

Demi Lovato szczera do bólu

W dokumencie Dancing With the Devil piosenkarka nie owija w bawełnę i otwarcie opowiada o swojej walce z różnego rodzaju problemami. Porusza więc temat zaburzeń odżywiania, z jakimi się zmagała oraz wspomina o swoim uzależnieniu od substancji psychoaktywnych. Szczególną uwagę zresztą poświęca właśnie kwestii narkotyków i opisuje, jak nieomal umarła przez przedawkowanie w 2018 roku. W filmie wypowiadają się również jej fani, wspominając swoje historie związane z artystką i opowiadają, jak Demi Lovato zmieniła ich życie.

Demi Lovato Dancing With the Devil dokument na YouTube

Demi Lovato – ciężar bycia dziecięcą gwiazdą

Artystka jest przykładem żywcem wyciągniętym z amerykańskich filmów dla nastolatków. Dziecięce konkursy piękności, błyskawicznie rozwijająca się kariera, a później… samotność. Brak prywatności. Nie wszyscy sobie z tym radzą i ona także – nie radziła sobie. W dokumencie Dancing With the Devil w reżyserii Michaela D. Ratnera, Demi Lovato otwarcie mówi o swoim uzależnieniu, by później opowiedzieć o tym, jak wyzdrowiała

I’m not going to pretend like I’m invincible

To wyznanie, z pozoru błahe, podkreśla tylko wagę walki, jaką artystka stoczyła o samą siebie. I że jeśli ona mogła to zrobić – to mogą zrobić to wszyscy.

losing control : Dancing with the Devil

Demi Lovato – wzór i przestroga

W filmie ponadto pojawia się wątek przemocy na tle seksualnej, której doświadczyła artystka. Wychodzą przy tym nieprzepracowane sprawy sprzed kilkunastu lat, a także kolejny raz ujawnia się brutalność, z której nie wyciągnięto żadnych konsekwencji.

Jest to ważny punkt w dokumencie również globalnie – przestroga, by reagować, by nie milczeć, aby się nie wstydzić. By prosić o pomoc.

5 minutes from death : Dancing with the Devil

Trzeci odcinek dokumentu o Demi Lovato ukazał się już 30 marca, natomiast finał serii Dance With the Devil będzie miał premierę 6 kwietnia.

Demi Lovato – Dancing With The Devil

W nawiązaniu do filmu, 2 kwietnia ukazał się również album artystki zatytułowany Dancing with the Devil… the Art of Starting Over.

Wczoraj do sieci trafiły dwa pierwsze odcinki Dancing With the Devil. Dokument opowiada o życiu Demi Lovato, nie omijając przy tym najtrudniejszych kwestii, takich jak zaburzenia odżywiania, czy uzależnienie od narkotyków. Seria składa się z czterech odcinków, a kolejne trafią na YouTube’a już wkrótce. Demi Lovato szczera do bólu W dokumencie Dancing With the Devil […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.