Sam Smith i Demi Lovato we wspólnym utworze. Posłuchajcie “I’m Ready”


14 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Sam Smith połączył siły z Demi Lovato i już możemy posłuchać ich wspólnego utworu I’m Ready. Sprawdźcie szczegóły.

Sam Smith przekłada datę premiery nowej płyty i zmienia tytuł

1 maja miała ukazać się najnowsza płyta Sama Smitha, zatytułowana To Die For. Artysta zdecydował się jednak na przełożenie premiery. W swoim oświadczeniu, które zamieścił w social mediach pod koniec marca, tłumaczy swoją decyzję przede wszystkim tym, że tytuł krążka wydaje się być nieodpowiedni do obecnej sytuacji na świecie. Nową datę premiery powinniśmy poznać już niebawem.

W ciągu ostatnich kilku tygodni dużo myślałem i doszedłem do wniosku, że tytuł mojego albumu i zbliżająca się data wydania nie są właściwe, więc postanowiłem kontynuować pracę nad albumem i wprowadzić ważne zmiany i uzupełnienia (…) Nie martwcie się, obiecuję, że album ukaże się w tym roku.

Opóźniona data premiery albumu nie oznacza jednak, że nie otrzymamy żadnych nowości od Sama w najbliższym czasie. Na piątek 17 kwietnia zapowiedziana jest premiera kolejnego singla, tym razem z gościem.

Sam Smith i Demi Lovato we wspólnym utworze

Nowy utwór nosi tytuł I’m Ready. Do jego stworzenia Sam Smith zaprosił Demi Lovato. Sprawdźcie, jak wyszło:

Sam Smith, Demi Lovato – I’m Ready

Sam Smith połączył siły z Demi Lovato i już możemy posłuchać ich wspólnego utworu I’m Ready. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sam Smith przekłada datę premiery nowej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →