Justin Bieber wypuścił kolejny utwór. Tym razem z bratem Billie Eilish


16 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Justin Bieber właśnie opublikował nowy singiel Lonely. Artysta pracował nad nim z producentem FINNEASEM, odpowiedzialnym za karierę Billie Eilish.

Justin Bieber z kolejnym, nowym utworem

Justin Bieber nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie – zdaje się, że artysta dopiero się rozkręca, a zapowiadana przez niego nowa era w karierze chyba nie jest niczym na wyrost. Otrzymaliśmy bowiem kolejna nowość!

Amerykański piosenkarz idzie jak burza, a 2020 to zdecydowanie jego rok. W lutym ukazał się jego wyczekiwany, piąty album Changes, wydany po pięcioletniej przerwie fonograficznej. Choć płyta ta nie spotkała się ze szczególną aprobatą ani fanów, ani krytyków – artysta nie składa broni i zamierza przypieczętować swoją pozycję na rynku muzycznym.

Justin Bieber

Justin Bieber – nowa era

Nowy rozdział w swojej karierze Bieber zapoczątkował wydanym niedawno, poruszającym singlem Holy, w którym gościnnie słyszymy Chance the Rappera. Więcej o tym kawałku pisaliśmy tutaj.

Justin Bieber – Holy ft. Chance The Rapper, posłuchaj

Justin Bieber – Lonely, nowy singiel już jest

Niecały miesiąc po premierze Holy, Bieber dzieli się kolejną nowością. Tym razem wokalista połączył siły z FINNEASEM – bratem Billie Eilish i jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów w ostatnim czasie. To jednak wciąż nie wszystko. W utworze słyszymy również kunszt Benny’ego Blanco, a w teledysku zagrał młody aktor Jacob Tremblay, znany chociażby z niesamowitej roli w filmie Cudowny chłopak, który tym razem… uwaga! Wcielił się w rolę Justina z czasów ery My Worlds!

Justin Bieber Lonely

Justin Bieber nostagiczny powrót do My Worlds

Singiel Lonely to nostalgiczna podróż w przeszłość i opowieść wokalisty o kulisach kariery – często mrocznych, smutnych i jak wskazuje sam tytuł utworu – samotnych. Justin mówi o swoim nowym kawałku:

Kiedy benny blanco i FINNEAS pokazali mi tę piosenkę, szczerze mówiąc trudno mi się tego słuchało, biorąc pod uwagę, jak ciężko było przebrnąć przez niektóre z tych rozdziałów. Wszedłem do studia i zaśpiewałam to, co nie było łatwe, ale zacząłem dostrzegać sens opowiedzenia tej historii. Uświadomiłem sobie, że wszyscy czasami czujemy się samotni! Będąc w miejscu, w którym jestem, myślę, że jest to potężnym wyrażaniem wrażliwości i dlatego uważam, że ta piosenka jest tak potężna! A Jacob Tremblay jest taki utalentowany! Wzruszało mnie obserwowanie, jak gra mnie.

Justin Bieber – Lonely, posłuchaj!

Justin Bieber właśnie opublikował nowy singiel Lonely. Artysta pracował nad nim z producentem FINNEASEM, odpowiedzialnym za karierę Billie Eilish. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Justin Bieber […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →