Nowa-stara EPka od Justina Biebera. Artysta rozpoczyna nowy rozdział w karierze?


15 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Justin Bieber wypuścił właśnie nową EPkę ze... starymi utworami. O co chodzi i czy amerykański gwiazdor szykuje coś nowego?

Justin Bieber wypuścił nową EPkę #tBt

Justin Bieber zaskoczył swoich fanów niespodzianką, która okazała się jednak wcale aż taką niespodzianką nie być. Wokalista wypuścił bowiem do sieci nową EPkę o tytule #tBt, której tytuł idealnie odzwierciedla jej zawartość. Na albumie nie znalazło się bowiem nic nowego, poza utworami, którzy wszyscy już dobrze znamy. #tBt to pięć piosenek pochodzących z poprzednich albumów Biebera, takich jak Believe, Journals, czy Purpose, w tym przebój Love Yourself. Sprawdźcie.

Nadchodzi nowa era w karierze Justina Biebera?

Wszystko na to wskazuje, bo zdaje się, że artysta poza nową-starą EPką szykuje jedna coś większego. W dniu premiery #tBt Justin dodał na swoich mediach społecznościowych zdjęcie z opisem „ONE WEEK” i rozpoczął oficjalne odliczanie. Z kolei jego manager, Scooter Braun, udostępnił post swojego podopiecznego na Twitterze z tajemniczym podpisem „#newerabegins???”.

Justin Bieber wraca z nowym singlem. Premiera Holy już w piątek

Okazuje się, że już w ten piątek ma się ukazać zupełnie nowy singiel od Justina Biebera – Holy, który już teraz możecie przedpremierowo zasubskrybować w serwisach streamingowych. Nie przegapcie!

Justin Bieber Holy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.