Nowy singiel Justina Biebera już jest! Gościnnie Chance The Rapper


18 września 2020

Podziel się newsem:

Justin Bieber dzieli się swoim zupełnie nowym singlem Holy. W piosence słyszymy również rapera Chance The Rapper. Sprawdźcie!

Justin Bieber rozpoczyna nową erę w swojej karierze

Zaledwie kilka miesięcy po wydaniu swojego piątego w karierze albumu Changes, Justin Bieber rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze. Wokalista podzielił się właśnie ze światem zupełnie nowym singlem.

Holy, bo taki tytuł nosi najnowszy utwór artysty, to początek nowej ery Biebera, co zresztą słychać. Wokalista odstawia na bok typowe, mainstreamowe brzmienia i proponuje nam bardziej akustyczne, podnoszące na duchu dźwięki z elementami gospelu.

Justin Bieber Holy

Chance The Rapper w nowym sinlgu Justina Biebera – Holy

W utworze gościnnie słyszymy również Chance The Rappera, z którym drogi Biebera przecięły się już niejednokrotnie: w 2013 roku, Chance wziął udział w singlu JustinaConfident, a w 2018, oboje znaleźli się w piosence DJa KhaledaNo Brainer.

Justin Bieber i Chance The Rapper – Holy, zobacz poruszający teledysk

Utworowi Holy towarzyszy również wyjątkowy, poruszający teledysk. Bieber gra w nim rolę robotnika, a fabryka, w której pracuje zostaje nagle zamknięta z powodu obecnej sytuacji globalnej. Tułający się ze swoją partnerką pracownik zostaje zaproszony na obiad przez wracającego z wojny do domu żołnierza, w którego postać wciela się znany, amerykański aktor komediowy – Wilmer Valderrama. Zobaczcie!


Zajrzyj na plan nowego klipu Justina Biebera – Holy (Behind The Scenes)

Zobaczcie również kulisty tego, jak powstawał teledysk do Holy. Justin Bieber opublikował właśnie materiał Behind The Scenes, w którym opowiada o pracy na planie swojego najnowszego teledysku i historii, która za nim stoi. Sprawdźcie!

Justin Bieber dzieli się swoim zupełnie nowym singlem Holy. W piosence słyszymy również rapera Chance The Rapper. Sprawdźcie! Justin Bieber rozpoczyna nową erę w swojej karierze Zaledwie kilka miesięcy po wydaniu swojego piątego w karierze albumu Changes, Justin Bieber rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze. Wokalista podzielił się właśnie ze światem zupełnie nowym singlem. Holy, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.