Lady Gaga ponownie zaskakuje w nowym teledysku do singla „911”


21 września 2020

Podziel się newsem:

Lady Gaga zaprezentowała teledysk do swojego nowego singla 911 z wydanego niedawno albumu Chromatica. Zobaczcie, w jaką rolę wcieliła się tym razem!

Lady Gaga podbija serca słuchaczy albumem Chromatica

Chromatica to szósty album w karierze amerykańskiej wokalistki, a jednocześnie jedno z najbardziej wyczekiwanych przez fanów na całym świecie wydawnictw muzycznych w tym roku. Królowa muzyki pop, słynąca ze swojej ekstrawagancji, tym razem również nie zawiodła i dostarczyła swoim słuchaczom tanecznej rozrywki z charakterystycznym dla siebie pazurem.

Z płyty Chromatica ukazały się dotychczas dwa single, które doczekały się teledysków – jeden do zapowiadającego album kawałka Stupid Love, drugi do przebojowej współpracy z Arianą GrandeRain On Me. Lady Gaga właśnie podzieliła się kolejnym klipem!

„Poezja bólu” – Lady Gaga o swoim najnowszym teledysku

Tym razem, artystka zabiera nas w naprawdę burzliwą podróż, pełną emocjonalnych ujęć. Niektórzy fani Gagi mówią nawet, że za ten teledysk wokalistka powinna otrzymać kolejnego Oscara. Sama zaś Lady Gaga nazywa swoje najnowsze dzieło mini filmem i mówi o nim:

Ten krótki film jest dla mnie bardzo osobisty, przez moje doświadczenie ze zdrowiem psychicznym oraz sposób, w jaki rzeczywistość i sny mogą łączyć się ze sobą, tworząc bohaterów w nas i wokół nas. Chciałabym podziękować mojemu reżyserowi/filmowcowi Tarsemowi za podzielenie się ze mną swoim 25-letnim pomysłem, ponieważ moja życiowa historia bardzo do niego przemówiła. Chciałabym podziękować Haus of Gaga za to, że był silny, kiedy ja nie byłam, oraz mojej ekipie za bezpieczne nakręcenie tego krótkiego filmu podczas pandemii. Minęły lata, odkąd czułam się tak żywa w swojej kreatywności, czego efektem jest właśnie 911. Dziękuję BloodPop za wiarę, która pozwoliła nam stworzyć kawałek, który niesie za sobą tylko prawdę. Na koniec dziękuję Wam, małe potwory. Nie śpię, widzę Was, czuję Was, dziękuję, że we mnie uwierzyliście, kiedy bardzo się bałam. Coś, co kiedyś było moim codziennym życiem, jest teraz filmem, prawdziwą historią, która jest przeszłością, a nie teraźniejszością. To poezja bólu.

Lady Gaga 911

Lady Gaga – 911, zobacz teledysk

Zobaczcie nowy teledysk Lady Gagi do singla 911 i przekonajcie się sami, czym tak naprawdę jest poezja bólu, o której mówi wokalistka.

Lady Gaga zaprezentowała teledysk do swojego nowego singla 911 z wydanego niedawno albumu Chromatica. Zobaczcie, w jaką rolę wcieliła się tym razem! Lady Gaga podbija serca słuchaczy albumem Chromatica Chromatica to szósty album w karierze amerykańskiej wokalistki, a jednocześnie jedno z najbardziej wyczekiwanych przez fanów na całym świecie wydawnictw muzycznych w tym roku. Królowa muzyki […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.