Lana Del Rey zaskakuje nowym singlem „Let Me Love You Like A Woman”


16 października 2020

Podziel się newsem:

Lana Del Rey zapowiadała na ten rok wiele nowości i jak na razie dotrzymuje słowa. Posłuchajcie jej najnowszego singla Let Me Love You Like A Woman!

Kolejne nowości od Lany Del Rey

Zdawać by się mogło, że po wydanym w zeszłym roku albumie Norman Fucking Rockwell, w 2020 amerykańską wokalistkę czekać będzie muzyczny urlop. Jednak nic z tego! Lana Del Rey jest ostatnio niczym w twórczym transie i nie przestaje zaskakiwać swoich fanów nowościami.

Lana Del Rey – książka Violet Bent Backwards over the Grass

Równo rok po ukazaniu się jej ostatniego albumu, artystka wypuściła Violet Bent Backwards over the Grass – debiutancką książkę z autorską poezją, która zawiera łącznie 112 stron, w tym ponad 30 wierszy i fotografie stworzone przez wokalistkę. Wydawnictwo ukazało się również w formie audiobooka.

Lana Del Rey Violet bent backwards over the grass

Nowy singiel Lany Del Rey – Let Me Love You Like A Woman

Na kolejne nowości nie musieliśmy długo czekać. Właśnie ukazał się zupełnie nowy singiel Lany Del ReyLet Me Love You Like A Woman. Stylistycznie to powrót do Lany z początków jej kariery i pierwszych albumów, takich jak Born To Die, czy Utraviolence. Tekstowo jest również bardzo romantycznie. Posłuchajcie sami!

Lana Del Rey – kiedy nowy album?

Let Me Love You Like A Woman to przedsmak zapowiadanego przez Lanę od jakiegoś czasu nowego albumu Chemtrails Over The Country Club. Płyta ta pierwotnie miała się ukazać we wrześniu tego roku, jednak jej premiera zostanie prawdopodobnie przeniesiona na początek przyszłego roku. Czekacie?

Lana Del Rey zapowiadała na ten rok wiele nowości i jak na razie dotrzymuje słowa. Posłuchajcie jej najnowszego singla Let Me Love You Like A Woman! Kolejne nowości od Lany Del Rey Zdawać by się mogło, że po wydanym w zeszłym roku albumie Norman Fucking Rockwell, w 2020 amerykańską wokalistkę czekać będzie muzyczny urlop. Jednak […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.