Lana Del Rey w zupełnie nowej odsłonie. Artystka zapowiada kolejny album


14 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Lana Del Rey pracuje nad nowym albumem, który może się okazać sporą niespodzianką. Będzie to bowiem audiobook z jej autorskimi wierszami.

Zaledwie kilka miesięcy temu, światło dzienne ujrzał nowy, szósty album Lany Del ReyNorman Fucking Rockwell!. Wydawnictwo było klasyfikowane w światowych podsumowaniach muzycznych, jako jedna z najlepszych płyt minionego roku.

Nowa odsłona Lany Del Rey

Po kolejnym fonograficznym sukcesie w swojej karierze, amerykańska wokalistka nie zamierza spocząć na laurach i już pracuje nad kolejnym projektem. Lana Del Rey zapowiedziała nowy album, który dla wielu może się okazać dużym zaskoczeniem.

Tym razem artystka nie zaśpiewa na swojej nowej płycie, ale wyrecytuje własne wiersze. Zapowiedziany przez nią album o tytule Violet bent backwards over the grass ukaże się w formie audiobooka.

Lana Del Rey – szczegóły nowego albumu Violet bent backwards over the grass

Recytowanym przez artystce wierszom będzie akompaniowała muzyka stworzona przez Jacka Antonoffa, który współpracował z wokalistką przy poprzednim albumie. Lana Del Rey podzieliła się również okładką wydawnictwa, autorstwa Eriki Lee Sears na której znalazły się namalowane pomarańcze. Premiera albumu nie jest jeszcze znana.

Lana Del Rey Violet bent backwards over the grass

Zastanawiacie się jak będzie wyglądał ten nowy, niecodzienny album Lany Del Rey? Artystka podzieliła się jego przedsmakiem na swoich profilach w social mediach. Posłuchajcie jednego z jej wierszy przy wtórze amerykańskich ulic!

Będą dwa albumy od Lany Del Rey w 2020 roku?

Przypominamy, że już przy okazji premiery Norman Fucking Rockwell! Lana Del Rey zdradziła, że ma już napisaną dużą część kolejnej płyty. Miała ona zostać wydana niespodziewanie w 2020 roku i nosić tytuł White Hot Forever. Artystka zmieniła plany, czy możemy się spodziewać dwóch albumów od niej w tym roku? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością Lana nie próżnuje!

Lana Del Rey pracuje nad nowym albumem, który może się okazać sporą niespodzianką. Będzie to bowiem audiobook z jej autorskimi wierszami. Zaledwie kilka miesięcy temu, światło dzienne ujrzał nowy, szósty album Lany Del Rey – Norman Fucking Rockwell!. Wydawnictwo było klasyfikowane w światowych podsumowaniach muzycznych, jako jedna z najlepszych płyt minionego roku. Nowa odsłona Lany […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →