Nowy album Lany Del Rey już dostępny. Będzie kolejny!


30 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Do sieci i na półki sklepowe właśnie trafił najnowszy album Lany Del Rey - Norman Fucking Rockwell. Artystka już zapowiedziała kolejną płytę!

Lana Del Rey – Norman Fucking Rockwell – premiera

Już jest! Szósty album Lany Del ReyNorman Fucking Rockwell właśnie miał swoją premierę i już możecie go posłuchać. Jedna z największych światowych gwiazd i posiadaczka jednego z najważniejszych kobiecych głosów dzisiejszych czasów zawarła na swojej najnowszej płycie aż 14 nowych utworów.

lana del rey norman fucking rockwell

Nowy teledysk Lany Del Rey

Album jeszcze przed premierą promowało aż sześć singli, w tym jeden podwójny – Fuck It I Love You & The Greatest. Tuż przed premierą całego albumu artystka podzieliła się jeszcze teledyskiem do jednej z piosenek – Doin’ Time, który jest tak naprawdę coverem utworu grupy Sublime. Zobaczcie!

Lana Del Rey – Doin’ Time

Lana Del Rey zapowiada kolejną płytę

To nie koniec niespodzianek od artystki. Lana Del Rey podzieliła się informacją, że w ostatnim czasie zdążyła już napisać połowę kolejnej płyty. Tym samym zapowiedziała kolejną premierę i zamierza wydać następny album niespodziewanie w ciągu najbliższego roku! Wydawnictwo będzie nosić tytuł White Hot Forever.

Jest na co czekać, a tymczasem posłuchajcie najnowszego wydawnictwa – Norman Fucking Rockwell.

Lana Del Rey – Norman Fucking Rockwell, odsłuch

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także