Lana Del Rey z teledyskiem do dwóch nowych utworów z nadchodzącej płyty


23 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Już za tydzień na sklepowe półki i do serwisów streamingowych trafi najnowszy album Lany Del Rey – Norman Fucking Rockwell. Artystka zaprezentowała niemal 10-minutowy klip do dwóch nowych utworów – Fuck It I Love You i The Greatest.

Dokładnie za tydzień, 30 sierpnia ukaże się długo wyczekiwane, nowe wydawnictwo Lany Del Rey Norman Fucking Rockwell. W ostatnim czasie artystka rozpieszczała swoich fanów, wypuszczając kolejne numery.

Oprócz czterech singli, które pojawią się na płycie (Mariners Apartment Complex, Venice Bitch, hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it, Doin’ Time), Lana nagrała także singiel do filmu Upiorne opowieści po zmroku oraz utwór Looking For America, który jest jej komentarzem na temat obecnej sytuacji w Stanach Zjednoczonych.

Lana Del Rey – teledysk do dwóch nowych utworów – Fuck It I Love You i The Greatest

Tym razem Lana zaprezentowała dwa premierowe utwory: Fuck It I Love You oraz The Greatest. Do singli powstał wspólny teledysk. Producentem obu kawałków jest Jack Antonoff, natomiast za reżyserię klipu odpowiada Rich Lee.

W singlach możemy znaleźć wiele smaczków, np. nawiązanie do California dreamin’ czy do Life On Mars. Sprawdźcie, jak wyszło.

Niebawem możemy się także spodziewać wspólnego utworu Lany Del Rey, Ariany Grande i Miley Cyrus, który powstał na potrzeby nowego filmu Aniołki Charliego, który do kin trafi pod koniec października.

Już za tydzień na sklepowe półki i do serwisów streamingowych trafi najnowszy album Lany Del Rey – Norman Fucking Rockwell. Artystka zaprezentowała niemal 10-minutowy klip do dwóch nowych utworów – Fuck It I Love You i The Greatest. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →