Lana Del Rey prezentuje dwie nowe piosenki


09 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Lana Del Rey za chwilę podzieli się nowym albumem Norman Fucking Rockwell. Właśnie zaprezentowała aż dwoma nowe utwory. Posłuchajcie!

Norman Fucking Rockwell ujrzy światło dzienne już 30 sierpnia! Będzie to szósty album artystki, którą uważa się za jedną z aktualnie najważniejszych postaci w alternatywnym popie.

Lana Del Rey – Norman Fucking Rockwell, zapowiedź

Lana konsekwentnie buduje swoją karierę, tworząc przy tym wyjątkowy wizerunek, w którym zakochały się tysiące oddanych fanów. Od pierwszych płyt artystka pozostaje w charakterystycznej dla siebie stylistyce, a jednocześnie z każdym nowym wydawnictwem wciąż zaskakuje i zachwyca.

Lana Del Rey prezentuje nowy utwór

Tak też zapewne będzie przy okazji premiery Norman Fucking Rockwell. Do tej pory Lana Del Rey podzieliła się aż czterema z czternastu utworów z nadchodzącej płyty – Mariners Apartment Complex, Venice Bitch, hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it oraz Doin’ Time. Dziś artystka zaprezentowała  zupełnie nowy utwór, który nie znajdzie się na płycie.

Looking For America to akustyczna ballada, która jest komentarzem wokalistki do aktualnej sytuacji panującej w Ameryce. Utwór jest manifestem na temat wolności i przeciwko agresji. Posłuchajcie!

Lana Del Rey – Looking For America

To jednak nie wszystkie nowości od Lany Del Rey. W sieci pojawił się również jej utwór, który powstał w ramach promocji filmu Upiorne opowieści po zmroku, który już możecie oglądać w kinach.

Lana Del Rey – Season Of The Witch

Lana Del Rey za chwilę podzieli się nowym albumem Norman Fucking Rockwell. Właśnie zaprezentowała aż dwoma nowe utwory. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Norman Fucking Rockwell ujrzy światło […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →