Lana Del Rey zdradza kolejne szczegóły swoich nadchodzących wydawnictw

Podziel się newsem:

To pracowity czas dla Lany Del Rey, który ma zaowocować kilkoma premierami jeszcze w tym roku. Artystka zdradza kilka nowych szczegółów.

Nowy album Lany Del Rey jeszcze w tym roku!

Lana Del Rey, choć zaledwie niecały rok temu wydała swój najnowszy, świetnie przyjęty album Norman Fucking Rockwell!, który zawiera aż 14 utworów – nie osiada na laurach. Już w dniu premiery tego krążka zdradziła, że pracuje nad nowym. Efekty mamy poznać jeszcze w tym roku.

Co wiemy o nowym albumie Lany? Ukaże się już 5 września i będzie nosić tytuł Chemtrails Over the Country Club. Według informacji z oficjalnego sklepu artystki – preorderu jej siódmego wydawnictwa możemy spodziewać się w każdej chwili!

Lana Del Rey debiutuje jako pisarka!

To jednak nie wszystko, co szykuje dla nas w tym roku amerykańska piosenkarka! Chwilę po premierze albumu Chemtrails Over the Country Club, dokładnie 29 września, ukaże się debiutancka książka Lany z jej autorską poezją. Violet Bent Backwards Over the Grass będzie zawierać łącznie 112 stron, w tym ponad 30 wierszy i fotografie stworzone przez wokalistkę.

Lana Del Rey książka
Lana Del Rey – Violet Bent Backwards Over the Grass, okładka książki

Jeszcze jeden album od Lany w tym roku. Tym razem audiobook!

Dodatkowo, już za chwilę, bo 28 lipca ukaże się specjalny album, zatytułowany również Violet Bent Backwards Over the Grass. Będzie to z kolei 33-minutowy audiobook z 14 wybranymi wierszami i muzyką, przygotowaną przez JackaAntonoffa. Lana Del Rey mówi o swoim nowym wydawnictwie:

Violet Bent Backwards Over the Grass to tytułowy wiersz z książki i pierwszy z wielu, jakie napisałam. Niektóre z nich stworzyłam od razu w całości, nagrałam je, a następnie napisałam na maszynie, a do niektórych starannie dobierałam poszczególne słowa, aby stworzyć wiersz idealny. Moje wiersze są eklektyczne, szczere i niczego nie udają, dlatego jestem z nich dumna. Duch, w którym powstały był bardzo autentyczny

Fani Lany nie mogą zatem narzekać na nudę. Jest na co czekać!

To pracowity czas dla Lany Del Rey, który ma zaowocować kilkoma premierami jeszcze w tym roku. Artystka zdradza kilka nowych szczegółów. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Nowy […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →