Nowy album Lany Del Rey już we wrześniu

Podziel się newsem:

Lana Del Rey zamieściła w swoich social mediach mocny komentarz, w którym zapowiedziała, że jej nowy album ukaże się już we wrześniu tego roku. Sprawdźcie szczegóły!

Nowy album od Lany Del Rey jeszcze w tym roku!

Najnowszy album Lany Del ReyNorman Fucking Rockwell ukazał się w sierpniu zeszłego roku. Artystka nie próżnuje i właśnie zapowiedziała, że już w tym roku ukaże się jej kolejne muzyczne wydawnictwo.

Jakiś czas temu amerykańska wokalistka opublikowała okładkę albumu, który ma być audiobookiem jej wierszy. Wydawnictwo miało się ukazać niedługo. Teraz Lana Del Rey zapowiedziała, że jej nowy album ukaże się już 5 września tego roku. Nie zdradziła jednak, czy będzie to właśnie wspominany audiobook, czy album z nowymi utworami.

Lana Del Rey Violet bent backwards over the grass

Lana Del Rey w mocnych słowach o Beyoncé, Nicki Minaj, Cardi B, Arianie Grande, Camili Cabello i innych artystkach

W jednym ze swoich ostatnich wpisów na Instagramie i Facebooku, Lana w dość mocnych słowach skomentowała również to, jak obecnie wygląda i co prezentuje świat kultury, nie oszczędzając przy tym swoich koleżanek z branży.

W obecnych czasach, gdy na pierwszych miejscach utrzymują się utwory Doja Cat, Ariany, Camili, Cardi B, Kehlani, Nicki Minaj i Beyoncé, w których śpiewają o byciu seksownymi, nie noszeniu ubrań, pieprzeniu się, zdradach, itp. – czy mogę, proszę, wrócić do śpiewania o ucieleśnianiu, byciu pięknym przez zakochanie, nawet jeśli związek nie jest idealny, lub tańczeniu dla pieniędzy, lub czymkolwiek chcę, bez bycia ukrzyżowaną i mówienia o nadużyciach?

Artystka zdradziła, że bardziej szczegółowo o swoich uczuciach w tej kwestii opowie w swoich nadchodzących dwóch tomikach poezji oraz na nadchodzącym albumie. Cały wpis przeczytacie poniżej!

Lana Del Rey nowy album
Lana Del Rey nowy album

Lana Del Rey zamieściła w swoich social mediach mocny komentarz, w którym zapowiedziała, że jej nowy album ukaże się już we wrześniu tego roku. Sprawdźcie szczegóły! Nowy album od Lany Del Rey jeszcze w tym roku! Najnowszy album Lany Del Rey – Norman Fucking Rockwell ukazał się w sierpniu zeszłego roku. Artystka nie próżnuje i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →