Girl power w nowym singlu Billie Eilish – „Lost Cause”


02 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Billie Eilish właśnie podzieliła się swoim nowym singlem. Lost Cause to kolejna zapowiedź drugiego albumu amerykańskiej wokalistki, Happier Than Ever, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Billie Eilish zapowiada album Happier Than Ever kolejnym singlem Lost Cause

Właśnie poznaliśmy czwartą odsłonę nadchodzącego albumu Billie EilishHappier Than Ever, który ujrzy światło dzienne w samym środku tego lata, dokładnie 30 lipca. Więcej informacji o nadchodzącym wydawnictwie amerykańskiej wokalistki, okrzykniętej muzycznym fenomenem ostatnich lat, przeczytacie tutaj.

Po zapowiadających to wydawnictwo utworach my future, Therefore I Am oraz ostatnim, muzycznym manifestem przeciwko dominacji w związku – Your Power, Billie Eilish dzieli się kolejnym singlem – Lost Cause, w którym artystka kontynuuje poruszanie się w nurcie tematyki girl power.

Zobacz również: Billie Eilish rozprawia się z dominacją. „Your Power” pierwszym tak ważnym singlem z albumu „Happier Than Ever”

Billie Eilish Lost Cause
Billie Eilish

Billie Eilish świętuje przegraną sprawę

Na delikatnej, lekko jazzującej warstwie muzycznej, z wyraźnym, nieco hip-hopowym uderzeniem, Billie rozlewa swój wokal w charakterystycznym dla siebie, onirycznym, szepczącym sposobie śpiewania, dzięki któremu utwór nabiera sypialnianego, dream-popowego klimatu. Artystka ponownie rozprawia się tu ze swoją nieudaną związkową przeszłością. Jednak Billie nie zamierza wcale rozpaczać. Wręcz przeciwnie, w teledysku, który sama wyreżyserowała, obserwujemy ją w gronie kilku znajomych, z którymi świetnie się bawi w kalifornijskiej rezydencji. Zobaczcie!

Billie Eilish – Lost Cause, posłuchaj singla

Billie Eilish właśnie podzieliła się swoim nowym singlem. Lost Cause to kolejna zapowiedź drugiego albumu amerykańskiej wokalistki, Happier Than Ever, który ukaże się jeszcze w tym roku. Billie Eilish zapowiada album Happier Than Ever kolejnym singlem Lost Cause Właśnie poznaliśmy czwartą odsłonę nadchodzącego albumu Billie Eilish – Happier Than Ever, który ujrzy światło dzienne w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →