Billie Eilish prezentuje akustyczną wersję utworu „Your Power”

Podziel się newsem:

Billie Eilish i Finneas podzielili się nowym akustycznym wykonaniem singla Your Power. Premiera albumu Happier Than Ever już 30 lipca.

Your Power to jeden z singli promujących drugi długogrający krążek Billie Eilish Happier Than Ever, który swoją premierę będzie miał już za niespełna 2 tygodnie. Utwór ukazał się pod koniec kwietnia i towarzyszył mu klip wyreżyserowany przez samą artystkę. Obraz powstał na pustyni w Simi Valley w Kalifornii, a wokalistce towarzyszy w nim 35-kilogramowy wąż.

To jedna z moich ulubionych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałam. Odsłaniam bardzo osobistą część siebie, publikując ten utwór, bo jest on naprawdę bliski mojemu sercu. „Your Power” opowiada o wielu różnych sytuacjach, których doświadczyliśmy lub które sami przeżyliśmy. Mam nadzieję, że ta piosenka zainspiruje zmiany. Staraj się nie nadużywać swojej mocy.

Billie Eilish

Billie Eilish, Finneas i Your Power na żywo

Billie Eilish, wz towarzystwie swojego brata – kompozytora i producenta Finneasa O’Connella, zaprezentowała już akustyczną aranżację singla Your Power w maju, w programie The Late Show with Stephen Colbert. Duet wystąpił wówczas na małej scenie pośrodku pustyni.

Teraz możemy zobaczyć oficjalne wykonanie live, nagrane na jednym ujęciu w korytarzu pośród stylowych zasłon i pod żyrandolem, które pojawiło się w cyklu Vevo Originals. Reżyserem klipu jest Kyle Goldberg, który pracował wcześniej m.in. z Mumford & Sons oraz raperam Future.

W ciągu ostatnich czterech lat charakterystyczny szept Billie Eilish nabierał coraz większej siły emocjonalnej. Poczucie intymności w dzieleniu się sekretem, zawarte w głosie tego popowego fenomenu, przepełnione jest tego rodzaju teksturami, które wciągają fanów głęboko w historię, którą opowiada w dowolnej piosence. Czasem marzycielski, czasem gwałtowny, zawsze pociągający. Wszystkie trzy piosenki, które Billie udostępniła z jej nadchodzącego albumu Happier Than Ever, wykorzystały jej charakterystyczne brzmienie z wielką korzyścią, a nasze oficjalne wykonanie na żywo Your Power jest świetnym tego przykładem. Otoczona przez swojego brata Finneasa, grającego na gitarze akustycznej, łączy to bogate gruchanie w wymowny akt oskarżenia dla tych, którzy „wykorzystują” innych. Oprawa wizualna, zaprojektowana po kreatywnych sesjach burzy mózgów między wokalistką, a naszym zespołem produkcyjnym, jest prosta, ale też bogata w tekstury – tak jak głos Billie. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z tym, jak rodzeństwo komplementuje się nawzajem w Your Power i trzymaj się blisko: w drodze jest więcej ich ekskluzywnych występów.

czytamy w opisie pod nagraniem

Sprawdźcie też wykonanie na żywo najnowszego singla – NDA.

Billie Eilish i Finneas podzielili się nowym akustycznym wykonaniem singla Your Power. Premiera albumu Happier Than Ever już 30 lipca. Your Power to jeden z singli promujących drugi długogrający krążek Billie Eilish – Happier Than Ever, który swoją premierę będzie miał już za niespełna 2 tygodnie. Utwór ukazał się pod koniec kwietnia i towarzyszył mu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.