via Facebook

Billie Eilish promuje szczepienia przeciw COVID-19


14 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Billie Eilish podczas audycji Howarda Sterna w rozmowie z gospodarzem opowiedziała o swoich doświadczeniach z przechodzenia COVID-19. Artystka wyznała, że szczepionka uratowała jej życie.

Billie Eilish mówi TAK szczepieniom

Artystka od swojego debiutu z albumem WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? nieustannie jest na fali wznoszącej. Jej druga płyta, Happier Than Ever okazała się potwierdzeniem talentu a nadto, jego niepodważalnym rozwinięciem. W tym roku została nominowana do siedmiu nagród Grammy, a wraz z bratem FINNEASEM uzyskała nominację do Złotego Globu za utwór No Time To Die, będący motywem przewodnim najnowszego filmu o Jamesie Bondzie.

Billie Eilish podczas swojego gościnnego udziału w audycji radiowej Howarda Sterna poruszyła jednakże również inne wątki prócz swej kariery. Opowiedziała między innymi o swoich doświadczeniach przy przechodzeniu COVID-19 oraz jasno wyraziła swoje zdanie na temat szczepień.

Przeczytaj: Billie Eilish nigdy nie odpocznie? Artystka pracuje nad nowym albumem

Billie Eilish szczepienia covid-19
via Facebook

„Umarłabym, gdybym nie była zaszczepiona, ponieważ było tak źle”

Billie Eilish przechodziła COVID-19 w sierpniu, a zakażenie wirusem spowodowało, że czuła się źle przez dwa kolejne miesiące. Dodała również, że wciąż oczekuje na ewentualne objawy, które mogą pojawić się wraz z upływem czasu.

Szczepionka jest k*rwa niesamowita i uchroniła FINNEASA przed zakażeniem. Uchroniła moich rodziców i moich przyjaciół

– powiedziała w rozmowie z Howardem Sternem.

Chcę jasno powiedzieć, że mam się dobrze tylko dlatego, że jestem zaszczepiona. Myślę, że gdybym nie była zaszczepiona, umarłabym, ponieważ było tak źle

– dodała artystka.

Billie Eilish – Male Fantasy (Official Music Video)

Artystka jeszcze nigdy nie wystąpiła w Polsce, lecz jest zdecydowanie bardziej niż wyczekiwaną gwiazdą nad Wisłą. Spodziewacie się zobaczyć ją na którymś z letnich festiwali?

Billie Eilish podczas audycji Howarda Sterna w rozmowie z gospodarzem opowiedziała o swoich doświadczeniach z przechodzenia COVID-19. Artystka wyznała, że szczepionka uratowała jej życie. Billie Eilish mówi TAK szczepieniom Artystka od swojego debiutu z albumem WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? nieustannie jest na fali wznoszącej. Jej druga płyta, Happier Than Ever […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →